Ceny na Blanco Andano 450-IF 519375 490x440
Zdjęcia 4 | od 1 399 do 1 560 zł Rodzaj montażu: wpuszczany; montowany na równi z blatem; Materiał wykonania: stal nierdzewna; Kształt: prostokątny; Przelew; Wyposażenie: korek; Min. szerokość szafki (mm): 500; Wymiary powierzchni roboczej (mm): 490x440; Wymiary komory głównej (mm): 450x400x190; Kraj pochodzenia marki: Niemcy |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO ANDANO 450-IF stal polerowana, InFino | 1 499 zł |
Zlew stalowy Blanco Andano 450-IF stal szlachetna polerowana 522961 | 1 499 zł |
BLANCO Zlew ANDANO 450-IF Stal polerowana, InFino 522961 | 1 559 zł |
Zlew BLANCO ANDANO 450-IF (korek manual InFino) 522961 | 1 511 zł |
Zlew BLANCO ANDANO 450-IF (korek manual InFino) 522961 | 1 439 zł |
BLANCO 522961 BLANCO Zlewozmywak ANDANO 450-IF stal szlachetna bez korka a | 1 499 zł |
BLANCO Zlew ANDANO 450-IF stal (InFino) 522961 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew | 1 399 zł |
Zlewozmywak BLANCO Andano 450-IF 522961 z kor.InFino | Bezpłatny transport | 1 459 zł |
Zlewozmywak Blanco ANDANO 450-IF z korkiem aut. 522 962 tel. 697 256 410 - | 1 482 zł |
Zlewozmywak Blanco ANDANO 450-IF b/aut. 522 961 tel. 697 256 410 - zadzwoń | 1 399 zł |
Zlewozmywak Blanco ANDANO 450-IF tel. 697 256 410 - zadzwoń, zapytaj, nego | 1 560 zł |
Zlewozmywak Blanco ANDANO 450-IF z korkiem automatycznym tel. 697 256 410 | 1 555 zł |
BLANCO Zlewozmywak ANDANO 450-IF stal polerowana, InFino 522961 *Nawet 10 | 1 399 zł |
Zlewozmywak BLANCO Andano 450-IF 522961 z kor.InFino | Bezpłatny transport | 1 459 zł |
BLANCO Zlew ANDANO 450-IF stal (InFino) 522961 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew | 1 399 zł |
Blanco Andano 450-IF Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 49x44 cm bez korka | 1 420 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!