Ceny na Blackview BV8900 256 GB
Wideo 1Zdjęcia 7 | od 1 185 do 1 555 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.5; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v7; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 72; ОС: Android 13; Model procesora: Helio P90; Procesor (GHz): 2.2; GPU: PowerVR IMG 9XM-HP8; Pamięć RAM (GB): 8; Typ RAM: LPDDR4x |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartphone BLACKVIEW BV8900-OE/BV 256 GB Pomarańczowy | 1 555 zł |
Smartfon Blackview BV8900 8/256GB Czarny (1400349) | 1 399 zł |
Blackview BV8900 Pro 8/256GB 10000mAh czarny - darmowy odbiór w 22 miastac | 1 399 zł |
Blackview Bv8900 8gb/256gb 6.2´´ Czarny BV8900-BK/BV | 1 185 zł |
Blackview BV8900 8/256GB Czarny | 1 399 zł |
Blackview Bv8900 8gb/256gb 6.5´´ Zielony BV8900-GN/BV | 1 185 zł |
Blackview Bv8900 8gb/256gb 6.5´´ Pomarańczowy BV8900-OE/BV | 1 185 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!