Ceny na Blackview BV8800 128 GB / 8 GB
Wideo 21Zdjęcia 28 | od 999 do 1 653 zł Ciężki smartfon z ogromną baterią, dobrą wydajnością i kamerą noktowizyjną. Ale chodźmy po kolei. W chronionym korpusie urządzenia o grubości aż 17,7 mm schronił się akumulator o pojemności 8380 mAh. Aby przyspieszyć procedurę uzupełniania zapasów energii, bateria uzyskała wsparcie dla szybkiego ładowania 33-watowego - od zera do 100%, bateria smartfona ładuje się w około półtorej godziny. Elektroniczne „nadzienie” gadżetu zostało zapakowane w obudowę z ochroną przed kurzem i wilgocią (IP68), odpornością na gorącą wodę pod ciśnieniem (IP69K) oraz wysoką wytrzymałością mechaniczną (MIL-STD-810H). Dobrą wydajność smartfona zapewnia „żelazne” połączenie ośmiordzeniowego chipsetu łącza średniego MediaTek Helio G96 i 8/128 GB pamięci. Poczwórny aparat na tylnym panelu obudowy Blackview BV8800 j...est zbudowany zgodnie ze schematem 50 + 20 + 8 + 2 MP. Ciekawość w nim powoduje 20-megapikselowy przetwornik obrazu z oświetleniem IR do fotografowania w całkowitej ciemności. Przedni aparat 16 MP jest wbudowany w wycięcie w kształcie kropli wody na ekranie o przekątnej 6,58 cala z częstotliwością odświeżania 90 Hz. Model został wyposażony w montowany z boku skaner linii papilarnych, chip NFC, a nawet barometr. Korpus urządzenia posiada pętlę do wiązania sznurka. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Blackview BV8800 8/128GB DualSim Green (BV8800-GN/BV) | 1 079 zł |
Smartfon BLACKVIEW BV8800 8/128GB 6.58" 90Hz Czarny | 1 460 zł |
Smartfon Blackview BV8800 8/128GB Czarny GS-T-BLV-0016 | 1 049 zł |
Smartfon BLACKVIEW BV8800 8/128GB 6.58" 90Hz Czarny | 1 460 zł |
Smartfon Blackview BV8800 8/128GB Czarny (2453522) | 1 047 zł |
Smartfon Blackview BV8800, 8/128 GB, czarny | 1 049 zł |
MOBILE PHONE BV8800 8/128GB/BLACK BLACKVIEW | 1 409 zł |
Smartfon Blackview BV8800 8/128GB Czarno-zielony (BV8800-GN/BV) | 1 098 zł |
Blackview BV8800 8/128GB Czarny | 1 082 zł |
Smartfon Blackview BV8800 8/128GB czarny | 999 zł |
Smartphone BLACKVIEW BV8800 8/128 GB Dual SIM Czarny 128 GB Czarny BV8800- | 1 653 zł |
Blackview BV8800 8/128GB 8380mAh czarny - darmowy odbiór w 22 miastach i b | 1 049 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!