Ceny na Blackview BV4800 64 GB / 3 GB
Zdjęcia 18 | od 499 do 741 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.56; rozdzielczość ekranu: 1612х720 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v5; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 72; ОС: Android 13.0 Go Edition; Model procesora: Helio A22; Procesor (GHz): 2; GPU: PowerVR GE8300; Pamięć RAM (GB): 3; Typ RAM: LPDDR4x |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Blackview BV4800 3/64GB Czarny GS-T-BLV-0049 | 594 zł |
BV4800 3/64GB (Czarny) | 741 zł |
Smartfon Blackview BV4800 3/64GB Czarno-zielony (BV4800GREEN) | 592 zł |
BV4800 3/64GB (Czarny) | 664 zł |
Smartfon Blackview BV4800 3/64GB Pomarańczowy GS-T-BLV-0051 | 549 zł |
Smartfon Blackview BV4800 3/64GB Zielony GS-T-BLV-0050 | 549 zł |
BV4800 3/64GB (Czarno-pomarańczowy) | 741 zł |
BV4800 3/64GB (Czarno-pomarańczowy) | 664 zł |
Blackview BV4800 3/64GB czarny - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 499 zł |
Blackview BV4800 3/64GB pomarańczowy - darmowy odbiór w 22 miastach i bezp | 499 zł |
Blackview BV4800 3/64GB zielony - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 499 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!