Ceny na Black&Decker BDCDD12
Zdjęcia 19 | od 285 do 290 zł Kompaktowa, jednobiegowa, zasilana bateryjnie, podświetlana wiertarko-wkrętarka pistoletowa. Różni się stosunkowo małymi wymiarami i niską wagą. Umieszczony jako narzędzie domowe średniej klasy, może być okazjonalnie używany do pracy zawodowej jako wyposażenie pomocnicze lub zastępcze. Ma doskonałą ergonomię, dobre wyważenie i praktyczne gumowe podkładki na rękojeści, zapewniające pewny chwyt. Wiertarko-wkrętarka Black & Decker BDCDD12 przeznaczona jest do wkręcania / wykręcania elementów złącznych oraz wiercenia w materiałach o różnej twardości. Do wkręcania śrub w miękkich materiałach dołączona jest 10-pozycyjna tuleja zapadkowa, która ogranicza maksymalną siłę dokręcania. W elementach stalowych można wiercić otwory o średnicy do 10 mm, w miękkim drewnie wielkość otworów może dochodzić d...o 25 mm. Solidny silnik szczotkowy i wytrzymały stalowy reduktor zapewnia maksymalny moment obrotowy do 26 Nm. Uchwyt bezkluczowy umożliwia szybką wymianę narzędzia. Wiertarko-wkrętarka jest wyposażona w jeden akumulator litowo-jonowy 1,5 A, 10,8 V, a ulepszona technologia Li-Ion zapewnia długotrwałą oszczędność energii podczas długotrwałego przechowywania. Kompletna markowa ładowarka ładuje akumulator w 3 godziny. |
akum. 1 szt., ładowanie 5 godzinakum. 1 szt., ładowanie 8 hakum. 2 szt., ładowanie 5 godzinakum. 2 szt., ładowanie 8 h |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black & Decker Wiertarko-Wkrętarka Akumulatorowa 108 V 15 Ah BDCDD12 BDCDD | 285 zł |
Wiertarko-wkrętarka BLACK&DECKER BDCDD12-QW | 290 zł |
Wiertarko-wkrętarka Black&Decker BDCDD12 10.8 V 1 x akumulator 1.5 Ah | 285 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!