Odkurzacz
Black&Decker ADV 1200
Zdjęcia 10 | od 126 do 161 zł Kompaktowy i lekki odkurzacz samochodowy z wielostopniowym systemem oczyszczania powietrza i wydajnym filtrem cyklonowym (bez worka na kurz). Jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej, skoncentrowany na szerokiej gamie właścicieli samochodów. Przeznaczony do regularnego sprzątania wnętrz samochodów o różnych układach i rozmiarach. Posiada imponujący zestaw dysz, które zapewniają szybkie i wysokiej jakości usuwanie kurzu i zanieczyszczeń z wnętrza samochodu. Przenośny odkurzacz ręczny Black&Decker ADV 1200 łączy się z zapalniczką samochodową i bez problemu dociera do najbardziej ustronnych miejsc w kabinie. Ma skromny rozmiar własny, nie sprawia problemów podczas transportu, zajmuje minimalną ilość miejsca w bagażniku. Ssawka szczelinowa umożliwia łatwe usuwanie zanieczyszc...zeń i kurzu z trudno dostępnych miejsc. Dzięki obecności długiego drutu możesz swobodnie sprzątać nie tylko w przedziale pasażerskim, ale również w bagażniku. W przypadku dużych zanieczyszczeń przewidziana jest wydłużona dysza o dużej średnicy. Do prostego czyszczenia siedzeń służy specjalna szczotka, która jest zamontowana na wężu falistym. W zestawie torba do transportu i przechowywania. System filtracji z filtrem cyklonowym zapewnia stabilną wydajność ssania, gdy pojemnik na kurz się zapełnia. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLACKDECKER Ręczny odkurzacz samochodowy 12V DC akcesoria ADV1200-XJ | 130 zł |
Ręczny (samochodowy) Black&Decker Dustbuster ADV1200-XJ AGDM-ODK-BCR-065 | 130 zł |
Odkurzacz BLACK&DECKER ADV1200 | 130 zł |
Odkurzacz ręczny Black&Decker ADV1200-XJ | 126 zł |
Black&Decker Black+decker odkurzacz samochodowy 12v adv1200-xj | 153 zł |
Odkurzacz samochodowy BLACK&DECKER ADV1200 | 130 zł |
Odkurzacz samochodowy Black&Decker Dustbuster ADV1200 12V | 147 zł |
Odkurzacz samochodowy BLACK+DECKER ADV1200-XJ 12V - DARMOWY PACZKOMAT OD 7 | 134 zł |
Odkurzacz samochodowy Black&Decker ADV1200 12V | 135 zł |
Black&Decker ADV1200-XJ odkurzacz samochodowy 12V | 135 zł |
Black & Decker Adv1200 Handheld Vacuum Cleaner Posrebrzany One Size / EU P | 159 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Odkurzacz samochodowy Black&Decker DustBuster ADV1200- | 161 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Odkurzacz samochodowy BLACK+DECKER ADV1200-XJ (12W; ko | 147 zł |
Odkurzacz samochodowy BLACK+DECKER ADV1200-XJ (12W; kolor czerwono-szary) | 161 zł |
Odkurzacz samochodowy BLACK+DECKER ADV1200-XJ (12W; kolor czerwono-szary) | 136 zł |
Odkurzacz samochodowy BLACK+DECKER ADV1200-XJ | 159 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!