Ceny na wagę Beurer BF 600 Pure
Zdjęcia 6 | od 156 do 243 zł Wielofunkcyjna waga diagnostyczna popularnego niemieckiego producenta Beurer, słusznie uważanego za jednego z liderów w produkcji tego typu urządzeń. Takie urządzenie może służyć jako doskonałe akwizycja dla użytkowników, którzy uważnie obserwują własne ciało. Tak więc, oprócz tradycyjnej masy całkowitej, „inteligentne” wagi Beurer BF 600 Pure pozwalają kontrolować procentową zawartość tłuszczu w ciele, obliczać masę mięśniową i kostną, ilość płynów, poziom podstawowej przemiany materii (BMR ) i obliczyć wskaźnik masy ciała. Jednocześnie wszystkie dane są wyświetlane na małym ekranie u góry platformy roboczej, a po synchronizacji ze smartfonem są również przesyłane do aplikacji marki Beurer HealthManager. Obsługuje możliwość tworzenia do 8 profili z automatycznym wykrywaniem użytkownika. S...ama platforma robocza ma wymiary 30x30 cm, dzięki czemu jest jak najbardziej wygodna dla użytkowników o różnych rozmiarach stóp. Zewnętrzna osłona to wytrzymałe szkło hartowane. Urządzenie jest przystosowane do maksymalnego obciążenia 180 kg, cena podziału to tradycyjnie 100 g. Istnieje możliwość zmiany jednostek miary pomiędzy kg, funtami i kamieniem. Waga działa na dwie baterie AAA. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beurer BF 600 waga do analizy ciała połączona waga łazienkowa z aplikacją | 156 zł |
Waga BEURER BF 600 Pure Czarny | 243 zł |
Waga BEURER BF 600 Pure Czarny BF 600 BT BLACK | 243 zł |
BEURER BF 600 BT white Waga diagnostyczna z analizą składu ciała, biała Bl | 243 zł |
Waga BEURER BF 600 Pure Biały | 190 zł |
Waga BEURER BF 600 Pure Biały BF 600 BT WHITE | 190 zł |
BEURER BF 600 BT czarna Waga diagnostyczna z analizą składu ciała, czarna | 243 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!