Ceny na Bebe Confort Timba
Zdjęcia 3 | od 320 do 397 zł Rodzaj: uniwersalne; Maksymalne obciążenie (kg): 30; Regulacja wysokości siedziska; Regulacja wysokości podnóżka; Ogranicznik między nóżkami: pas; wyjmowany blat; blat z podwyższonymi krawędziami; pasy bezpieczeństwa; Materiał stelażu: drewno; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BBC Krzesełko do karmienia Timba Białe (Ż-MA-KR-02-40) | 397 zł |
Bebe Confort, Timba, Krzesełko Do Karmienia, Drewniane | 359 zł |
Bebe Confort Timba Warm Grey z wkładką | 324 zł |
Bebe Confort Timba Krzesełko Do Karmienia Warm Grey Z Wkładką | 324 zł |
Bebe Confort, Timba, Krzesełko Do Karmienia Drewniane, Biały | 323 zł |
Bebe Confort Timba Natural Wood Drewniane Krzesełko Do Karmienia Bez Wkład | 320 zł |
Bebe Confort Timba Krzesełko do Karmienia + Wkładka Natural Wood/Happy Day | 320 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!