Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Baseus Powerbank Qpow Pro z kablem 2000mAh 20W biały PPQD060202
154 zł
Baseus PPQD060201 Qpow Pro z kablem Lightning 10000mAh 20W Czarny Funkcje:wbudowa ny kabel;Gwarancja :24 miesiące;Inform acje dodatkowe:wskaź nik naładowania baterii (wyświetlacz LED),... więcej wbudowany kabel, technologia szybkiego ładowania Quick Charge 3.0, technologia szybkiego ładowania Power Delivery, technologia szybkiego ładowania Samsung Adaptive Fast Charge, technologię szybkiego ładowania Huawei Fast Charge Protocol;Kolor: czarny;Kolor:cz arny;Liczba portów wyjściowych:3;Ł adowanie indukcyjne:nie; Maksymalna moc wyjściowa:15,1 - 20 W;Napięcie wyjściowe portu (max):12 V;Prąd ładowania portu (max):5 A;Moc ładowanie:20 W;Model (wariantowanie) :Baseus Qpow Proz Lightning OS;Pojemność baterii:10000 mAh;Pojemność:P owerbank 10000 mAh;Porty i standardy ładowania:USB typ C, USB, Apple Lightning;Seria :Qpow Pro;Sygnalizacj a pracy:wyświetla cz LED;Szybkie ładowanie:tak;T echnologia szybkiego ładowania:Quick Charge, Power Delivery, Samsung AFC Adaptive Fast Charge, Huawei FCP Fast Charge Protocol;Typ baterii:litowo- polimerowa;Waga :360 g;Wymiary:123 x 75 x 33 mm;Zastosowanie :smartfon/telef on, iPod/iPhone/iPa d, tablet;Złącza:1 x USB-A, 1x USB-C, 1x Apple Lightning
OleOle.pl
Złóż skargę
130 zł
Powerbank Baseus Qpow Digital Display Lightning 20000mAh Czarny
206 zł
Baseus Power Bank Szybki 20000mAh 20W Qc/pd/scp Mocny Powerbank Z Kablem Baseus Power Bank Szybki 20000mAh 20W Qc/pd/scp Mocny Powerbank Z Kablem
Allegro Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
161 zł
Baseus Qpow Digital Display powerbank z szybkim ładowaniem 20000mAh 20W QC Baseus Qpow Digital Display powerbank z szybkim ładowaniem 20000mAh 20W QC/PD/SCP/FCP z wbudowanym kablem Lightning... więcej czarny Korzystasz ze swojego telefonu tak...
Empik
Złóż skargę
147 zł
Baseus PPQD060201 Qpow Pro z kablem Lightning 10000mAh 20W Czarny Funkcje:wbudowa ny kabel;Gwarancja :24 miesiące;Inform acje dodatkowe:wskaź nik naładowania baterii (wyświetlacz LED),... więcej wbudowany kabel, technologia szybkiego ładowania Quick Charge 3.0, technologia szybkiego ładowania Power Delivery, technologia szybkiego ładowania Samsung Adaptive Fast Charge, technologię szybkiego ładowania Huawei Fast Charge Protocol;Kolor: czarny;Kolor:cz arny;Liczba portów wyjściowych:3;Ł adowanie indukcyjne:nie; Maksymalna moc wyjściowa:15,1 - 20 W;Napięcie wyjściowe portu (max):12 V;Prąd ładowania portu (max):5 A;Moc ładowanie:20 W;Model (wariantowanie) :Baseus Qpow Proz Lightning OS;Pojemność baterii:10000 mAh;Pojemność:P owerbank 10000 mAh;Porty i standardy ładowania:USB typ C, USB, Apple Lightning;Seria :Qpow Pro;Sygnalizacj a pracy:wyświetla cz LED;Szybkie ładowanie:tak;T echnologia szybkiego ładowania:Quick Charge, Power Delivery, Samsung AFC Adaptive Fast Charge, Huawei FCP Fast Charge Protocol;Typ baterii:litowo- polimerowa;Waga :360 g;Wymiary:123 x 75 x 33 mm;Zastosowanie :smartfon/telef on, iPod/iPhone/iPa d, tablet;Złącza:1 x USB-A, 1x USB-C, 1x Apple Lightning...
RTV Euro AGD
Złóż skargę
170 zł
Powerbank BASEUS Qpow Pro 20000mAh 20W Biały | Bezpłatny transport
169 zł
Powerbank BASEUS Qpow Pro 20000mAh 20W Biały | Bezpłatny transport
169 zł
Baseus Qpow Pro Cyfrowy wyświetlacz do szybkiego ładowania power bank 2000
185 zł
Powerbank Baseus Qpow Digital Display Lightning 20000mAh Biały
249 zł
Powerbank z szybkim ładowaniem Baseus Qpow Digital Display 20000mAh 20W QC
176 zł
Jak złożyć zamówienie? Jak dodać sklep? Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!