Słuchawki
BASEUS Bowie EZ10
Zdjęcia 11 | od 50 do 87 zł Prawie nieważkie, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne, które zapewniają wysokiej jakości dźwięk w przystępnej cenie. W tym celu wyposażono je w przetworniki dynamiczne pokrywające szeroki zakres częstotliwości od 20 Hz do 20 kHz. Słuchawki dobrze przylegają do małżowiny usznej i miękko do niej przylegają. Efekt izolacji pozwala cieszyć się czystym, zrównoważonym dźwiękiem. Gracze mobilni docenią tryb gry o niskim opóźnieniu Low Latency (60 ms) w tym modelu. Słuchawki łączą się poprzez bezprzewodowy protokół Bluetooth v 5.3 – niezawodne połączenie utrzymywane jest w promieniu 10 m. Model posiada sterowanie dotykowe i można je konfigurować w powiązanej aplikacji mobilnej. Ponadto program mobilny pomoże Ci znaleźć zagubione słuchawki na mapie. Przy poziomie głośności około 70% BASEUS B...owie EZ10 zapewnia do 5 godzin pracy. Etui ładujące zwiększa autonomię do 25 godzin, a dosłownie w ciągu 10 minut od założenia słuchawek ładują się przez 2 godziny kolejnego użytkowania. Etui wykonano w formie bez pokrywy – słuchawki trzymają się w nim za pomocą potężnych magnesów. dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bezprzewodowe słuchawki douszne Baseus Bowie EZ10 biały A00054300226-Z1 | 73 zł |
Baseus Wireless earphones Bowie EZ10 (Black)Immerse yourself in the musical world with the Baseus Bowie EZ10! The headphones will allow you to enjoy clear, ric... więcejhly detailed sound and powerful bass. Bluetooth 5.3 is responsible for the reliable and fast connection with ultra-latency. Their working time reaches up to 25 hours with the charging case, and the dedicated app will allow you to use additional functions. Proshop.plZłóż skargę | 87 zł |
Dokanałowe Baseus Bowie EZ10 białe SL-BT-BSUS-0010Baseus Bowie EZ10 Bowie EZ10 to lekkie i wygodne słuchawki bezprzewodowe. Zaprojektowane z wykorzystaniem technolog... więcejii Bluetooth 5.3 zapewniają niezawodne połączenie oraz nieprzerwany dźwięk. Słuchawki pewnie przylegają do uszu i pozwalają cieszyć się muzyką przez cały dzień. Całkowity brak kabli zapewni Ci pełną swobodę ruchów. Kompaktowa i stylowa obudowa ładująca, która jest dodana do słuchawek służy jako Power Bank i zabezpiecza słuchawki przed zgubieniem. Naładujemy ją kablem Type-C. Dźwięk Baseus pracował nad jakością dźwięku i osiągnął imponujące wyniki. Słuchawki pozwolą Ci poczuć pełen realizm każdej brzmiącej nuty. Efekt izolujący pozwala cieszyć się czystym dźwiękiem na najwyższym poziomie. Dzięki technologii Bluetooth 5.3 możesz przesyłać strumieniowo muzykę ze smartfonów, tabletów lub innych urządzeń obsługujących technologię Bluetooth w promieniu 10m. Nowa generacja chipów oferuje szybsze połączenie, mniejsze zużycie energii oraz stabilną i szybką transmisję dźwięku. Wykonanie Dzięki przemyślanym kształtom słuchawki ściśle i delikatnie dopasowują się do ucha, zapewniając wygodę nawet po kilku godzinach słuchania. Do zestawu zostało dołączone etui do ładowania, przenoszenia i przechowywania słuchawek. Każda słuchawka posiada wbudowaną baterię co zapewnia około 5h ciągłej pracy. Dzięki etui z funkcją Power Banka czas ten można wydłużyć nawet do 25 godzin! Funkcjonalność Dotykowe przyciski sterujące umożliwiają włączanie / wyłączanie słuchawek, aktywowanie asystenta głosowego, odtwarzanie / wstrzymywanie dźwięku, odbieranie / kończenie połączeń. Jeśli nie będziesz mógł znaleźć swoich słuchawek, z pomocą przyjdzie aplikacja Smart Control która wyświetli ich lokalizację na mapie. W aplikacji sprawdzimy również poziom naładowanie baterii słuchawek. Komputronik.plZłóż skargę | 50 zł |
Baseus Słuchawki TWS Baseus Bowie EZ10 (czarne)Słuchawki TWS Baseus Bowie EZ10 (czarne)Zanurz się muzycznych świecie z Baseus Bowie EZ10! Słuchawki pozwolą Ci cie... więcejszyć się czystym, bogatym w szczegóły dźwiękiem oraz mocnym basem. Za niezawodne i szybkie połączenie z ultraniskiem opóźnieniem odpowiada łącze Bluetooth 5.3. Ich czas pracy sięga nawet 25 godzin z etui ładującym, a dedykowana aplikacja pozwoli Ci korzystać z dodatkowych funkcji.Niezawo Akces-markt.plZłóż skargę | 70 zł |
Baseus Słuchawki TWS Baseus Bowie EZ10 (czarne)Słuchawki TWS Baseus Bowie EZ10 (czarne)
Zanurz się muzycznych świecie z Baseus Bowie EZ10! Słuchawki pozwolą Ci... więcejcieszyć się czystym, bogatym w szczegóły dźwiękiem oraz mocnym basem. Za niezawodne i szybkie połączenie z ultraniskiem opóźnieniem odpowiada łącze Bluetooth 5.3. Ich czas pracy sięga nawet 25 godzin z etui ładującym, a dedykowana aplikacja pozwoli Ci korzystać z dodatkowych funkcji.
Niezawodne połączenie bezprzewodowe
Problemy z połączeniem to już przeszłość! Słuchawki wykorzystują najnowsze łącze Bluetooth 5.3, które oferuje stabilne i szybkie połączenie do 10 m, przy niższym zużyciu energii. Nie musisz także martwić się o zakłócenia i opóźnienia! Baseus nie zapomniał również o graczach. Dzięki specjalnie opracowanej technologii zapewnia niezwykle niskie opóźnienie na poziomie 0,06s. Teraz nic nie stanie Ci na przeszkodzie w drodze po kolejne zwycięstwo!
Nawet do 25 godzin pracy
Wybierasz się w długą podróż? Zabierz słuchawki ze sobą i słuchaj muzyki tak długo, jak chcesz! Bowie EZ10 mogą nieprzerwanie odtwarzać muzykę przez nawet 5 godzin, a ponadto możesz przedłużyć ich czas pracy za pomocą etui ładującego do aż 25 godzin. Dzięki technologii szybkiego ładowania Baseus już po 10 minutach ładowania, słuchawki mogą pracować przez kolejne 2 godziny. Wbudowany wskaźnik LED poinformuje Cię o stanie naładowania akumulatora.
Jeszcze łatwiejsza obsługa
Obsługa Bowie EZ10 jest prostsza niż kiedykolwiek wcześniej. Słuchawki zostały wyposażone w intuicyjne panele dotykowe, które ułatwią Ci dostęp do najważniejszych funkcji. Za ich pomocą wygodnie zatrzymasz i wznowisz odtwarzanie, zmienisz piosenkę, a także odbierzesz, odrzucić lub zakończyć połączenie. Co więcej, z łatwością spersonalizujes ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 85 zł |
Słuchawki Baseus Bowie EZ10 czarne | 59 zł |
Baseus Słuchawki Bezprzewodowe Tws Dokanałowe EZ10 | 70 zł |
Baseus Bowie EZ10 | Słuchawki bezprzewodowe z etui TWS Bluetooth 5.3 A0005Bowie EZ10Bowie EZ10 to lekkie i wygodne słuchawki bezprzewodowe. Zaprojektowane z wykorzystaniem technologii Bluet... więcejooth 5.3 zapewniają niezawodne połączenie oraz nieprzerwany dźwięk. Słuchawki pewnie przylegają do uszu i pozwalają cieszyć się muzyką przez cały dzień. Całkowity brak kabli zapewni Ci pełną swobodę ruchów.Kompakto Oficjalny partner BASEUS E-baseus.comZłóż skargę | 80 zł |
Słuchawki TWS Baseus Bowie EZ10 (białe)Słuchawki TWS Baseus Bowie EZ10 (białe) Zanurz się muzycznych świecie z Baseus Bowie EZ10! Słuchawki pozwolą Ci cie... więcejszyć się czystym, bogatym w szczegóły dźwi... EmpikZłóż skargę | 60 zł |
Słuchawki TWS Baseus Bowie EZ10 (czarne) | 70 zł |
Słuchawki TWS Baseus Bowie EZ10 (czarne) | 83 zł |
Słuchawki bezprzewodowe Baseus Bowie EZ10 czarne A00054300116-Z1 | 73 zł |
Dokanałowe Baseus Bowie EZ10 czarne SL-BT-BSUS-0009Baseus Bowie EZ10 Bowie EZ10 to lekkie i wygodne słuchawki bezprzewodowe. Zaprojektowane z wykorzystaniem technolog... więcejii Bluetooth 5.3 zapewniają niezawodne połączenie oraz nieprzerwany dźwięk. Słuchawki pewnie przylegają do uszu i pozwalają cieszyć się muzyką przez cały dzień. Całkowity brak kabli zapewni Ci pełną swobodę ruchów. Kompaktowa i stylowa obudowa ładująca, która jest dodana do słuchawek służy jako Power Bank i zabezpiecza słuchawki przed zgubieniem. Naładujemy ją kablem Type-C. Dźwięk Baseus pracował nad jakością dźwięku i osiągnął imponujące wyniki. Słuchawki pozwolą Ci poczuć pełen realizm każdej brzmiącej nuty. Efekt izolujący pozwala cieszyć się czystym dźwiękiem na najwyższym poziomie. Dzięki technologii Bluetooth 5.3 możesz przesyłać strumieniowo muzykę ze smartfonów, tabletów lub innych urządzeń obsługujących technologię Bluetooth w promieniu 10m. Nowa generacja chipów oferuje szybsze połączenie, mniejsze zużycie energii oraz stabilną i szybką transmisję dźwięku. Wykonanie Dzięki przemyślanym kształtom słuchawki ściśle i delikatnie dopasowują się do ucha, zapewniając wygodę nawet po kilku godzinach słuchania. Do zestawu zostało dołączone etui do ładowania, przenoszenia i przechowywania słuchawek. Każda słuchawka posiada wbudowaną baterię co zapewnia około 5h ciągłej pracy. Dzięki etui z funkcją Power Banka czas ten można wydłużyć nawet do 25 godzin! Funkcjonalność Dotykowe przyciski sterujące umożliwiają włączanie / wyłączanie słuchawek, aktywowanie asystenta głosowego, odtwarzanie / wstrzymywanie dźwięku, odbieranie / kończenie połączeń. Jeśli nie będziesz mógł znaleźć swoich słuchawek, z pomocą przyjdzie aplikacja Smart Control która wyświetli ich lokalizację na mapie. W aplikacji sprawdzimy również poziom naładowanie baterii słuchawek. Komputronik.plZłóż skargę | 66 zł |
Baseus Słuchawki TWS Baseus Bowie EZ10 (białe)Słuchawki TWS Baseus Bowie EZ10 (białe)Zanurz się muzycznych świecie z Baseus Bowie EZ10! Słuchawki pozwolą Ci cies... więcejzyć się czystym, bogatym w szczegóły dźwiękiem oraz mocnym basem. Za niezawodne i szybkie połączenie z ultraniskiem opóźnieniem odpowiada łącze Bluetooth 5.3. Ich czas pracy sięga nawet 25 godzin z etui ładującym, a dedykowana aplikacja pozwoli Ci korzystać z dodatkowych funkcji.Niezawo Akces-markt.plZłóż skargę | 70 zł |
Baseus Słuchawki TWS Baseus Bowie EZ10 (białe)Słuchawki TWS Baseus Bowie EZ10 (białe)
Zanurz się muzycznych świecie z Baseus Bowie EZ10! Słuchawki pozwolą Ci c... więcejieszyć się czystym, bogatym w szczegóły dźwiękiem oraz mocnym basem. Za niezawodne i szybkie połączenie z ultraniskiem opóźnieniem odpowiada łącze Bluetooth 5.3. Ich czas pracy sięga nawet 25 godzin z etui ładującym, a dedykowana aplikacja pozwoli Ci korzystać z dodatkowych funkcji.
Niezawodne połączenie bezprzewodowe
Problemy z połączeniem to już przeszłość! Słuchawki wykorzystują najnowsze łącze Bluetooth 5.3, które oferuje stabilne i szybkie połączenie do 10 m, przy niższym zużyciu energii. Nie musisz także martwić się o zakłócenia i opóźnienia! Baseus nie zapomniał również o graczach. Dzięki specjalnie opracowanej technologii zapewnia niezwykle niskie opóźnienie na poziomie 0,06s. Teraz nic nie stanie Ci na przeszkodzie w drodze po kolejne zwycięstwo!
Nawet do 25 godzin pracy
Jeszcze łatwiejsza obsługa
Obsługa Bowie EZ10 jest prostsza niż kiedykolwiek wcześniej. Słuchawki zostały wyposażone w intuicyjne panele dotykowe, które ułatwią Ci dostęp do najważniejszych funkcji. Za ich pomocą wygodnie zatrzymasz i wznowisz odtwarzanie, zmienisz piosenkę, a także odbierzesz, odrzucić lub zakończyć połączenie. Co więcej, z łatwością spersonalizujes ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 85 zł |
Baseus Dotykowe Bezprzewodowe Słuchawki Dokanałowe Tws Bluetooth 5.3 300MA | 70 zł |
Słuchawki TWS Baseus Bowie EZ10 (czarne)Słuchawki TWS Baseus Bowie EZ10 (czarne) Zanurz się muzycznych świecie z Baseus Bowie EZ10! Słuchawki pozwolą Ci ci... więcejeszyć się czystym, bogatym w szczegóły dźw... EmpikZłóż skargę | 59 zł |
Słuchawki bezprzewodowe TWS Bluetooth 5.3 Bowie EZ10 czarne | 70 zł |
Baseus Bowie EZ10 (black) - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki tego produktu. Nie | 65 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!