Słuchawki
BASEUS Bowie E3
Wideo 13Zdjęcia 30 | od 90 do 159 zł Stosunkowo niedrogie i całkowicie bezprzewodowe słuchawki douszne, które wyróżniają się przede wszystkim dobrą autonomią i ochroną przed wodą. Etui jest więc chronione zgodnie ze standardem IP64, co oczywiście nie pozwala na korzystanie ze słuchawek podczas pływania w basenie, ale jednocześnie zdecydowanie nie boją się odrobiny deszczu. Dźwięk w słuchawkach BASEUS Bowie E3 zapewniają odpowiednio duże przetworniki dynamiczne 13 mm, a jego transmisja odbywa się za pomocą kodeków audio SBC i AAC. Za pomocą dotknięć w słuchawkach możesz przełączać utwory lub je wstrzymywać, ale głośność można regulować tylko ze sparowanego smartfona. Dostępny jest specjalny tryb gry mający na celu zmniejszenie opóźnień w odtwarzaniu dźwięków w dynamicznych grach, a także funkcja wywoływania asystenta głosowego.... Wbudowany mikrofon pozwala na używanie słuchawek jako bezprzewodowego zestawu słuchawkowego. Należy pamiętać, że połączenie z samym źródłem sygnału odbywa się za pośrednictwem niezawodnego, szybkiego i energooszczędnego interfejsu Bluetooth v 5.0. Autonomia słuchawek wynosi około 5 godzin, co można nazwać dość standardowym wskaźnikiem dla modeli tego typu. Kompletne etui ładujące pozwala wydłużyć ten czas o kolejne 20 godzin, ale najbardziej niezwykłe jest to, że zaledwie 10 minut ładowania słuchawek w etui zapewnia do 1 godziny ciągłej pracy. Sama obudowa wykonana jest z białego błyszczącego plastiku i jest wyposażona w jeden wskaźnik stanu naładowania. Ładowanie odbywa się przez interfejs USB C. dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Douszne Baseus Bowie E3 Czarne SL-BT-BSUS-010Słuchawki TWS Baseus Bowie E3 Zanurz się w świeci muzyki dzięki słuchawkom E3 od Baseus! 13 mm membrana oferuje wys... więcejokiej jakości dźwięk bogaty w tony basowe. 10 min ładowania E3 zapewnia około 2 godziny użytkowania, a opóźnienie na poziomie ≤0.06 s zwiększa dynamikę podczas rozgrywek. Jakość dźwięku, na którą zasługujesz Co sprawia, że Bowie E3 tak dobrze odtwarzają dźwięk? Zostały wyposażone w 13 mm membranę kompozytową, która zapewnia dobrze zbalansowaną potrójną częstotliwość i krystalicznie czyste brzmienie. Niski poziom opóźnienia Z myślą o miłośnikach e-sportu akcesorium zostało wyposażone w tryb niskiego opóźnienia, które wynosi ≤0.06 s. W rezultacie gra staje się bardziej dynamiczna, a Ty możesz reagować szybciej niż Twój przeciwnik! Technologia Flash Charge Słuchawki wykorzystują technologię Flash Charge, co oznacza, że wystarczy 45 minut, aby akumulator E3 był w pełni naładowany. Akcesorium wyróżnia się też długim czasem działania. E3 potrafią pracować do 5 godzin na jednym naładowaniu, a etui ładujące oferuje około 25 godzin odtwarzania. Z aplikacją możesz więcej Pobierz aplikację Baseus i zyskaj dostęp do przydatnych funkcji. Aplikacja wyświetla, kiedy słuchawki zostały rozłączone z Twoim urządzeniem i informuje o ich lokalizacji. Możesz również sprawdzić poziom akumulatora w czasie rzeczywistym, dostosować ich działanie do własnych potrzeb, lub zmienić nazwę. Wygodna obsługa Obsługa słuchawek jest niezwykle prosta i wygodna. E3 zaczną odtwarzać muzykę automatycznie po nałożeniu akcesorium. Za pomocą paneli dotykowych możesz zatrzymywać lub wznawiać odtwarzanie, odbierać połączenia, regulować głośność, uruchomić asystenta głosowego (Siri), itp. Już nie musisz sięgać po telefon, aby pominąć utwór, wystarczy dotknięcie słuchawki. Komfort i swoboda użytkowania Lekka konstrukcja E3 zapewnia komfort użytkowania przez wiele godzin. Każda ze słuchawek waży 4g, dodatkową wygodę zapewnia ergonomiczny kształt akcesorium. Ponadto są odporne na wodę na poziomie IP64, dzięki czemu nie musisz martwić się o ich uszkodzenie i korzystać z nich podczas intensywnego treningu, czy deszczu. Komputronik.plZłóż skargę | 91 zł |
Słuchawki douszne BASEUS Bowie E3 TWS CzarnyBowie E3 to lekkie i wygodne słuchawki bezprzewodowe. Każda słuchawka jest podłączona bezpośrednio do telefonu, co... więcejsprawia, że połączenie jest bardziej stabilne i zmniejsza opóźnienie. Zaprojektowane z wykorzystaniem technologii Bluetooth 5.0 zapewnią najbardziej niezawodne połączenie oraz nieprzerwany dźwięk, a po pierwszym sparowaniu wszystkie kolejne połączenia z urządzeniem będą nawiązywane automatycznie. Electro.plZłóż skargę | 159 zł |
Słuchawki douszne BASEUS Bowie E3 TWS CzarnyBowie E3 to lekkie i wygodne słuchawki bezprzewodowe. Każda słuchawka jest podłączona bezpośrednio do telefonu, co... więcejsprawia, że połączenie jest bardziej stabilne i zmniejsza opóźnienie. Zaprojektowane z wykorzystaniem technologii Bluetooth 5.0 zapewnią najbardziej niezawodne połączenie oraz nieprzerwany dźwięk, a po pierwszym sparowaniu wszystkie kolejne połączenia z urządzeniem będą nawiązywane automatycznie.. Avans.plZłóż skargę | 159 zł |
Baseus Bowie E3 Douszne Bluetooth 5.0 BiałyAktywne redukowanie szumów:nie;Asys OleOle.plZłóż skargę | 99 zł |
Baseus Słuchawki TWS Baseus Bowie E3 (czarne)Słuchawki TWS Baseus Bowie E3
Zanurz się w świecie muzyki dzięki słuchawkom E3 od Baseus! 13 mm membrana oferuje... więcejwysokiej jakości dźwięk bogaty w tony basowe. 10 min ładowania E3 zapewnia około 2 godziny użytkowania, a opóźnienie na poziomie ≤0.06 s zwiększa dynamikę podczas rozgrywek. Moduł Bluetooth 5.0 gwarantuje szybką i stabilną transmisję sygnału do 10 m. Dodatkowo akcesorium jest dostępne w 2 wariantach kolorystycznych ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 127 zł |
Słuchawki douszne BASEUS Bowie E3 TWS Czarny NGTW080001Bowie E3 to lekkie i wygodne słuchawki bezprzewodowe. Każda słuchawka jest podłączona bezpośrednio do telefonu, co... więcejsprawia, że połączenie jest bardziej stabilne i zmniejsza opóźnienie. Zaprojektowane z wykorzystaniem technologii Bluetooth 5.0 zapewnią najbardziej niezawodne połączenie oraz nieprzerwany dźwięk, a po pierwszym sparowaniu wszystkie kolejne połączenia z urządzeniem będą nawiązywane automatycznie.. Mediaexpert.plZłóż skargę | 140 zł |
Słuchawki Baseus E3 (NGTW080001) | 98 zł |
Baseus Słuchawki TWS Baseus Bowie E3 (białe)Słuchawki TWS Baseus Bowie E3Zanurz się w świecie muzyki dzięki słuchawkom E3 od Baseus! 13 mm membrana oferuje wys... więcejokiej jakości dźwięk bogaty w tony basowe. 10 min ładowania E3 zapewnia około 2 godziny użytkowania, a opóźnienie na poziomie ≤0.06 s zwiększa dynamikę podczas rozgrywek. Moduł Bluetooth 5.0 gwarantuje szybką i stabilną transmisję sygnału do 10 m. Dodatkowo akcesorium jest dostępne w 2 wariantach kolorystycznych Akces-markt.plZłóż skargę | 120 zł |
Baseus Douszne Słuchawki Bezprzewodowe Tws Usb-c Bluetooth 5.0 IP64 10 M | 120 zł |
BASEUS słuchawki bezprzewodowe / bluetooth TWS Encok True Bowie E3 białe NBezprzewodowe słuchawki TWS Baseus z etui ładującym. Doskonałe do słuchania muzyki i prowadzenia rozmów. Aplikacja... więcejpozwalająca zlokalizować słuchawki. Idealne przyleganie do ucha sprawia, że możesz korzystać z zestawu przez cały dzień, bez bólu czy dyskomfortu. To zasługa niewielkiej wagi, rozmiaru oraz ergonomicznego kształtu. Choć słuchawki są niewielkie, średnica głośnika wynosi 10 mm, co sprawia, że przesyłają czyste i głębokie dźwięki. Technologia Low-Latency oraz łączność Bluetooth 5.0 pozwoliła zmniejszyć opóźnienie 0,06 s, co gwarantuje idealną synchronizację obrazu i dźwięku. Mikrofon MEMS zapewnia stabilny, czysty dźwięk i doskonały Happytel.plZłóż skargę | 117 zł |
Baseus Bowie E3 Słuchawki Bezprzewodowe Dokanałowe Tws Bluetooth 5.0Zanurz się w świecie muzyki dzięki słuchawkom E3 od Baseus! 13 mm membrana oferuje wysokiej jakości dźwięk bogaty w... więcejtony basowe. 10 min ładowania E3 zapewnia... EmpikZłóż skargę | 95 zł |
Baseus Bowie E3 Douszne Bluetooth 5.0 BiałyAktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asyst RTV Euro AGDZłóż skargę | 119 zł |
Słuchawki TWS Baseus Bowie E3 (białe) | 120 zł |
Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS z etui ładującym Baseus Bowie E3 NGT | 91 zł |
Słuchawki True Wireless Baseus Bowie E3 - White - Oficjalny Sklep Xiaomi, | 120 zł |
Douszne Baseus Bowie E3 białe SL-BT-BSUS-009Słuchawki TWS Baseus Bowie E3 Zanurz się w świeci muzyki dzięki słuchawkom E3 od Baseus! 13 mm membrana oferuje wys... więcejokiej jakości dźwięk bogaty w tony basowe. 10 min ładowania E3 zapewnia około 2 godziny użytkowania, a opóźnienie na poziomie ≤0.06 s zwiększa dynamikę podczas rozgrywek. Jakość dźwięku, na którą zasługujesz Co sprawia, że Bowie E3 tak dobrze odtwarzają dźwięk? Zostały wyposażone w 13 mm membranę kompozytową, która zapewnia dobrze zbalansowaną potrójną częstotliwość i krystalicznie czyste brzmienie. Niski poziom opóźnienia Z myślą o miłośnikach e-sportu akcesorium zostało wyposażone w tryb niskiego opóźnienia, które wynosi ≤0.06 s. W rezultacie gra staje się bardziej dynamiczna, a Ty możesz reagować szybciej niż Twój przeciwnik! Technologia Flash Charge Słuchawki wykorzystują technologię Flash Charge, co oznacza, że wystarczy 45 minut, aby akumulator E3 był w pełni naładowany. Akcesorium wyróżnia się też długim czasem działania. E3 potrafią pracować do 5 godzin na jednym naładowaniu, a etui ładujące oferuje około 25 godzin odtwarzania. Z aplikacją możesz więcej Pobierz aplikację Baseus i zyskaj dostęp do przydatnych funkcji. Aplikacja wyświetla, kiedy słuchawki zostały rozłączone z Twoim urządzeniem i informuje o ich lokalizacji. Możesz również sprawdzić poziom akumulatora w czasie rzeczywistym, dostosować ich działanie do własnych potrzeb, lub zmienić nazwę. Wygodna obsługa Obsługa słuchawek jest niezwykle prosta i wygodna. E3 zaczną odtwarzać muzykę automatycznie po nałożeniu akcesorium. Za pomocą paneli dotykowych możesz zatrzymywać lub wznawiać odtwarzanie, odbierać połączenia, regulować głośność, uruchomić asystenta głosowego (Siri), itp. Już nie musisz sięgać po telefon, aby pominąć utwór, wystarczy dotknięcie słuchawki. Komfort i swoboda użytkowania Lekka konstrukcja E3 zapewnia komfort użytkowania przez wiele godzin. Każda ze słuchawek waży 4g, dodatkową wygodę zapewnia ergonomiczny kształt akcesorium. Ponadto są odporne na wodę na poziomie IP64, dzięki czemu nie musisz martwić się o ich uszkodzenie i korzystać z nich podczas intensywnego treningu, czy deszczu. Komputronik.plZłóż skargę | 90 zł |
Słuchawki douszne BASEUS Bowie E3 TWS BiałyBowie E3 to lekkie i wygodne słuchawki bezprzewodowe. Każda słuchawka jest podłączona bezpośrednio do telefonu, co... więcejsprawia, że połączenie jest bardziej stabilne i zmniejsza opóźnienie. Zaprojektowane z wykorzystaniem technologii Bluetooth 5.0 zapewnią najbardziej niezawodne połączenie oraz nieprzerwany dźwięk, a po pierwszym sparowaniu wszystkie kolejne połączenia z urządzeniem będą nawiązywane automatycznie. Electro.plZłóż skargę | 99 zł |
Słuchawki douszne BASEUS Bowie E3 TWS BiałyBowie E3 to lekkie i wygodne słuchawki bezprzewodowe. Każda słuchawka jest podłączona bezpośrednio do telefonu, co... więcejsprawia, że połączenie jest bardziej stabilne i zmniejsza opóźnienie. Zaprojektowane z wykorzystaniem technologii Bluetooth 5.0 zapewnią najbardziej niezawodne połączenie oraz nieprzerwany dźwięk, a po pierwszym sparowaniu wszystkie kolejne połączenia z urządzeniem będą nawiązywane automatycznie.. Avans.plZłóż skargę | 99 zł |
Baseus Słuchawki TWS Baseus Bowie E3 (białe)Słuchawki TWS Baseus Bowie E3
Zanurz się w świecie muzyki dzięki słuchawkom E3 od Baseus! 13 mm membrana oferuje... więcejwysokiej jakości dźwięk bogaty w tony basowe. 10 min ładowania E3 zapewnia około 2 godziny użytkowania, a opóźnienie na poziomie ≤0.06 s zwiększa dynamikę podczas rozgrywek. Moduł Bluetooth 5.0 gwarantuje szybką i stabilną transmisję sygnału do 10 m. Dodatkowo akcesorium jest dostępne w 2 wariantach kolorystycznych ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 123 zł |
Słuchawki douszne BASEUS Bowie E3 TWS Biały NGTW080002Bowie E3 to lekkie i wygodne słuchawki bezprzewodowe. Każda słuchawka jest podłączona bezpośrednio do telefonu, co... więcejsprawia, że połączenie jest bardziej stabilne i zmniejsza opóźnienie. Zaprojektowane z wykorzystaniem technologii Bluetooth 5.0 zapewnią najbardziej niezawodne połączenie oraz nieprzerwany dźwięk, a po pierwszym sparowaniu wszystkie kolejne połączenia z urządzeniem będą nawiązywane automatycznie.. Mediaexpert.plZłóż skargę | 119 zł |
pokaż 16 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!