Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Baseus Zestaw słuchawkowy Bluetooth Bowie E2 BT 52 synchronizacja TWS AV n
124 zł
Słuchawki dokanałowe BASEUS Bowie E2 Czarny NGTW090001 Bowie E2 to lekkie i wygodne słuchawki bezprzewodowe. Zaprojektowane z wykorzystaniem technologii Bluetooth 5.2 zap... więcej ewniają niezawodne połączenie oraz nieprzerwany dźwięk. Słuchawki pewnie przylegają do uszu i pozwalają cieszyć się muzyką przez cały dzień. Całkowity brak kabli zapewni Ci pełną swobodę ruchów....
Mediaexpert.pl
Złóż skargę
150 zł
Słuchawki Baseus Bowie E2 (NGTW090002)
114 zł
Baseus Bowie E2 Dokanałowe Bluetooth 5.2 Biały Aktywne redukowanie szumów:nie;Asys tent głosowy:tak;Dod atkowe zasilanie z etui do:20 h;Czas pracy do:5 h;Przeznaczo... więcej ne dla:smartfon;Ro zmiar kabla:0 m;Funkcje dodatkowe:dedyk owana aplikacja;Gwara ncja:24 miesiące;Inform acje dodatkowe:dedyk owana aplikacja, technologia Flash Charge, tryb Low Latency;Kodek Bluetooth:SBC;K olor:biały;Kolo r:biały;Pasuje do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Kompa tybilny z asystentem głosowym:Asyste nt Google, Siri;Rodzaj słuchawek:dokan ałowe, True Wireless;Łączno ść bezprzewodowa:B luetooth;Marki telefonów zgodne ze słuchawkami:Alc atel, Nokia, Motorola, Gigaset, Sony Ericsson, vivo, TCL, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview;Mikro fon:tak;Model (wariantowanie) :Bowie E2;Nazwa produktowa opis:słuchawki; NFC:nie;Odporno ść:na pył, na wodę;Odporność – klasa:stopień ochrony IP55;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C ;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przezn aczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Rad iowe:nie;Regulo wanie głośności:nie;S kładana konstrukcja:nie ;True Wireless:tak;Ty p podłączenia:bez przewodowe;Typ słuchawek:dokan ałowe;Wersja Bluetooth:5.2;W odoodporność:ta k;Wyposażenie :adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m
OleOle.pl
Złóż skargę
115 zł
Baseus Słuchawki Bezprzewodowe Tws Dokanałowe Bluetooth 5.2 Usb-c Allegro Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
139 zł
Baseus Bowie E2 bezprzewodowe słuchawki TWS Bluetooth 5.2 wodoodporne IP55 Baseus Bowie E2 wodoodporne bezprzewodowe słuchawki TWS Bluetooth 5.2, czarne Krystalicznie czysty dźwięk, brak zak... więcej łóceń, brak przewodów, długa praca na jedn...
Empik
Złóż skargę
110 zł
Baseus Bowie E2 Dokanałowe Bluetooth 5.2 Czarny Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asyst ent głosowy:tak;Dod atkowe zasilanie z etui do:20 h;Czas pracy do:5 h;Dedykow... więcej ane do:smartfon;Dłu gość przewodu:0 m;Funkcje dodatkowe:dedyk owana aplikacja;Gwara ncja:24 miesiące;Inform acje dodatkowe:dedyk owana aplikacja, technologia Flash Charge, tryb Low Latency;Kodek Bluetooth:SBC;K olor:czarny;Kol or:czarny;Pasuj e do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Kompa tybilny z asystentem głosowym:Asyste nt Google, Siri;Budowa słuchawek:dokan ałowe, True Wireless;Łączno ść bezprzewodowa:B luetooth;Marki telefonu pasujących słuchawek:Alcat el, Nokia, Motorola, Gigaset, Sony Ericsson, vivo, TCL, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview;Mikro fon:tak;Model (wariantowanie) :Bowie E2;Nazwa produktowa opis:słuchawki; NFC:nie;Odporno ść:na pył, na wodę;Odporność – klasa:stopień ochrony IP55;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C ;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przezn aczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Rad iowe:nie;Regula cja głośności:nie;S eria:Baseus Bowie;Składana konstrukcja:nie ;True Wireless:tak;Ty p podłączenia:bez przewodowe;Typ słuchawek:dokan ałowe;Wersja Bluetooth:5.2;W odoodporność:ta k;Wyposażenie :adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...
RTV Euro AGD
Złóż skargę
120 zł
Słuchawki TWS Baseus Bowie E2 (białe) 4kom.pl Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
155 zł
Baseus Słuchawki Bluetooth Bowie E2 BT 52 synchronizacja AV TWS niskie opó
129 zł
Baseus Słuchawki Bluetooth Bowie E2 BT 52 synchronizacja TWS AV niskie opó
149 zł
Słuchawki Baseus Bowie E2 (NGTW090001) 114 zł
Baseus Bowie E2 Dokanałowe Bluetooth 5.2 Czarny Aktywne redukowanie szumów:nie;Asys tent głosowy:tak;Dod atkowe zasilanie z etui do:20 h;Czas pracy do:5 h;Przeznaczo... więcej ne dla:smartfon;Ro zmiar kabla:0 m;Funkcje dodatkowe:dedyk owana aplikacja;Gwara ncja:24 miesiące;Inform acje dodatkowe:dedyk owana aplikacja, technologia Flash Charge, tryb Low Latency;Kodek Bluetooth:SBC;K olor:czarny;Kol or:czarny;Pasuj e do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Kompa tybilny z asystentem głosowym:Asyste nt Google, Siri;Rodzaj słuchawek:dokan ałowe, True Wireless;Łączno ść bezprzewodowa:B luetooth;Marki telefonów zgodne ze słuchawkami:Alc atel, Nokia, Motorola, Gigaset, Sony Ericsson, vivo, TCL, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview;Mikro fon:tak;Model (wariantowanie) :Bowie E2;Nazwa produktowa opis:słuchawki; NFC:nie;Odporno ść:na pył, na wodę;Odporność – klasa:stopień ochrony IP55;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C ;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przezn aczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Rad iowe:nie;Regulo wanie głośności:nie;S kładana konstrukcja:nie ;True Wireless:tak;Ty p podłączenia:bez przewodowe;Typ słuchawek:dokan ałowe;Wersja Bluetooth:5.2;W odoodporność:ta k;Wyposażenie :adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m
OleOle.pl
Złóż skargę
110 zł
Baseus Bowie E2 Dokanałowe Bluetooth 5.2 Biały Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asyst ent głosowy:tak;Dod atkowe zasilanie z etui do:20 h;Czas pracy do:5 h;Dedykow... więcej ane do:smartfon;Dłu gość przewodu:0 m;Funkcje dodatkowe:dedyk owana aplikacja;Gwara ncja:24 miesiące;Inform acje dodatkowe:dedyk owana aplikacja, technologia Flash Charge, tryb Low Latency;Kodek Bluetooth:SBC;K olor:biały;Kolo r:biały;Pasuje do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Kompa tybilny z asystentem głosowym:Asyste nt Google, Siri;Budowa słuchawek:dokan ałowe, True Wireless;Łączno ść bezprzewodowa:B luetooth;Marki telefonu pasujących słuchawek:Alcat el, Nokia, Motorola, Gigaset, Sony Ericsson, vivo, TCL, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview;Mikro fon:tak;Model (wariantowanie) :Bowie E2;Nazwa produktowa opis:słuchawki; NFC:nie;Odporno ść:na pył, na wodę;Odporność – klasa:stopień ochrony IP55;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C ;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przezn aczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Rad iowe:nie;Regula cja głośności:nie;S eria:Baseus Bowie;Składana konstrukcja:nie ;True Wireless:tak;Ty p podłączenia:bez przewodowe;Typ słuchawek:dokan ałowe;Wersja Bluetooth:5.2;W odoodporność:ta k;Wyposażenie :adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...
RTV Euro AGD
Złóż skargę
129 zł
Baseus Bowie E2 bezprzewodowe słuchawki TWS Bluetooth 5.2 wodoodporne IP55 4kom.pl Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
153 zł
Słuchawki TWS Baseus Bowie E2 (białe)
139 zł
Słuchawki TWS Baseus Bowie E2 (czarne)
130 zł