Ceny na Bang&Olufsen Beolit 20
Wideo 18Zdjęcia 14 | od 1 895 do 2 599 zł Przenośny i imponująco mocny przenośny głośnik klasy premium z łącznością bezprzewodową i przewodową. Różni się wysoką jakością i głośnym dźwiękiem. Jakość dźwięku tego przenośnego głośnika jest uznawana przez ekspertów za jedno z najlepszych tego typu urządzeń na rynku i jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wyrafinowanych i wymagających użytkowników. Na uwagę zasługuje również minimalistyczny i funkcjonalny wygląd zewnętrzny obudowy z anodowanego aluminium, który będzie harmonijnie komponował się z każdym nowoczesnym wnętrzem. Przenośny głośnik Bang & Olufsen Beolit 20 jest przeznaczony do użytku domowego. Potrafi nagłośnić pomieszczenia o znacznej powierzchni (do 40 m²) i sprawdzi się w imponujących otwartych przestrzeniach. Aby stworzyć efekt dźwięku przestrzennego z wykorzystaniem...technologii Tru360, pod metalową maskownicą znajdują się cztery aktywne radiatory dynamiczne (3x1,5″ głośniki pełnozakresowe + 1,55″ subwoofer) oraz dwa pasywne 4-calowe radiatory. Wysoką moc wyjściową zapewniają dwa wysokiej jakości wzmacniacze klasy D o mocy 35 W (jeden dla basów i jeden dla średnich/wysokich). Połączenie z systemem głośnikowym odbywa się za pomocą bezprzewodowego interfejsu bluetooth (kodeki SBC/AAC) lub kablem przez wejście liniowe AUX IN. Pojemna bateria litowo-jonowa może zapewnić do 8 godzin autonomii przy średnim poziomie głośności. Może ładować inne gadżety przewodowo przez port USB A lub za pomocą bezprzewodowej technologii Qi. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mocny przenośny głośnik Bluetooth Bang & Olufsen Beolit 20 Grey Mist 12533 | 2 299 zł |
Bang & Olufsen BEOLIT 20 | 1 895 zł |
Bang & Olufsen BEOLIT 20 Biały | 2 289 zł |
Głośniki przenośne Bang & Olufsen Beolit 20 Grey Mist GL-M-BAN-040 | 2 299 zł |
Głośnik mobilny BANG & OLUFSEN Beolit 20 Czarny BEOLIT20BLACK | 1 899 zł |
Głośnik Bang & Olufsen Beolit 20 Grey Mist | 2 443 zł |
Głośnik przenośny Beolit 20, Kolor: Czarny | 2 499 zł |
Bang & Olufsen BEOLIT 20 (czarny) | 2 599 zł |
Bang & Olufsen BEOLIT 20 Czarny - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 2 279 zł |
Głośniki przenośne Bang & Olufsen Beolit 20 Black Anthracite GL-M-BAN-039 | 2 289 zł |
Głośnik mobilny BANG & OLUFSEN Beolit 20 Szary BEOLIT20GREYMIST | 2 499 zł |
Głośnik Bang & Olufsen Beolit 20 Black | 2 149 zł |
Głośnik przenośny Beolit 20, Kolor: Grey mist | 2 499 zł |
Bang & Olufsen BEOLIT 20 | 1 895 zł |
Bang & Olufsen BEOLIT 20 (szary) | 1 895 zł |
Bang & Olufsen BEOLIT 20 Biały - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 2 289 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!