Ceny na BaByliss PRO Levante BAB6950IE
Zdjęcia 3 | od 260 do 360 zł Urządzenie: suszarka; Typ silnika: silnik AC; Moc (W): 2100; Prędkości nadmuchu: 2; Zakresy temperatury: 3; zimne powietrze; jonizacja; |
biały czarny |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Babyliss Pro asciugacapelli levante bAB6950ie Q-1405 | 341 zł |
BaByliss PRO Dryers Levante 2100W Ionic suszarka do włosów Black | 277 zł |
Babyliss Pro Levante, Suszarka Do Włosów 2100W, Jonizacja, Bab6950Ie | 260 zł |
Babyliss PRO Suszarka do Włosów Levante HQ z Jonizacją 2100W | 360 zł |
Suszarka do włosów Babyliss Pro Levante 2100W BAB6950IE | 260 zł |
BaByliss Pro HQ Levante, suszarka do włosów, 2100W, BAB6950IE | 315 zł |
BaByliss Pro HQ Levante, suszarka do włosów, 2100W, BAB6950IE | 285 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!