Ceny na ArmyTek Wizard C2 WR Magnet USB (F06901W)
Wideo 2Zdjęcia 11 | od 276 do 533 zł Uniwersalna latarka akumulatorowa LED w wytrzymałej, odpornej na wstrząsy obudowie z innowacyjną optyką TIR z soczewką dyfuzyjną, mocowaniem magnetycznym i opatentowanym magnetycznym portem ładowania (kabel w zestawie). Pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, skierowany do szerokiego grona wymagających użytkowników. Jest to urządzenie uniwersalne, które może pełnić zarówno rolę kompaktowej latarki ręcznej, jak i skutecznie pełnić funkcję latarki czołowej (ręce pozostają wolne). Latarka LED ArmyTek Wizard C2 WR Magnet USB przyda się podczas nocnego łowienia ryb, podczas polowań, wędrówek i podróży, podczas jazdy na rowerze czy rolkach po zmroku. Idealny do zastosowań wojskowych. Ponadto takie urządzenie przyda się podczas wykonywania różnych prac naprawczo-montażowych i demont...ażowych w warunkach słabego oświetlenia. Korpus urządzenia wykonany jest z wysokowytrzymałego stopu aluminium, którego powierzchnia zabezpieczona jest twardym anodowaniem. Latarka nie jest wrażliwa na upadki z umiarkowanych wysokości i jest całkowicie wodoodporna (IP68). Może pracować przez długi czas w warunkach dużej wilgotności, mgły, deszczu i pod wodą. Wyposażona w 2 emitery ciepłego białego światła XD16 i 2 czerwone diody LED XQE. Obsługiwane są 4 tryby o różnej intensywności dla światła białego i 4 tryby dla światła czerwonego. Wyposażony w akumulator Li-Ion 18650 o dużej pojemności (do 13 godzin przy umiarkowanej jasności 130 lm). |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Latarka czołowa ArmyTek Wizard C2 WR Magnet White & Red F06901C | 390 zł |
Latarka Armytek Wizard C2 WR Magnet USB White | 276 zł |
Latarka czołowa Armytek Wizard C2 WR Magnet | 410 zł |
Latarka Armytek Wizard C2 WR Magnet USB White F06901C | 339 zł |
Latarka czołowa ARMYTEK WIZARD C2 WR MAGNET USB (ciepłe światło) 1020 lume | 410 zł |
Latarka Armytek Wizard C2 WR Magnet USB Warm | 533 zł |
Armytek - Latarka czołowa Wizard C2 WR - Ładowarka magnetyczna - 1100 lm - | 364 zł |
Latarka czołowa ARMYTEK WIZARD C2 WR MAGNET USB (ciepłe światło) 1020 lume | 410 zł |
Latarka czołowa Armytek Wizard C2 WR Magnet USB Biały Czerwony 1100lm / 23 | 299 zł |
Armytek Wizard C2 Wr Magnet | 296 zł |
Latarka czołowa Armytek Wizard C2 WR Magnet USB Ciepły Czerwony 1020lm / 2 | 299 zł |
Latarka Armytek Wizard C2 WR Magnet USB Warm | 390 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!