Ceny na Apple TV 4th Generation 32GB
Wideo 10Zdjęcia 9 | od 831 do 1 035 zł Stacjonarny, kompaktowy multimedialny odtwarzacz sieciowy czwartej generacji firmy Apple przeznaczony do wyświetlania na telewizorze treści Apple TV, iTunes, a także plików multimedialnych z innych urządzeń w ekosystemie Apple. Pozycjonowany jako produkt z wyższej półki na rok modelowy 2015. W przeciwieństwie do odtwarzacza 5. generacji (Apple TV 4K), ten model nie obsługuje odtwarzania wideo UltraHD / 4K i nie może w pełni odtwarzać obrazów o wysokim zakresie dynamiki (HDR). Jednak w przypadku korzystania z telewizora FullHD klasy podstawowej / średniej, ograniczenia te nie są krytyczne, a odtwarzacz Apple TV 4. generacji 32 GB może stanowić podstawę wysokiej jakości domowego centrum rozrywki. Ma dostęp do AppStore z możliwością instalowania gier. Podstawą sprzętową odtwarzacza jest platf...orma Apple A8, w skład której wchodzi potężny procesor, 2 GB pamięci RAM i 32 GB szybkiej pamięci stałej NAND. Silnik graficzny Power VR GX6450 obsługuje zestaw najnowszych technologii renderowania OpenGL ES 3.0 i zapewnia przyzwoitą wydajność w grach. Do wygodnego grania możesz użyć pilota Apple Remote z czujnikami ruchu lub bezprzewodowego kontrolera do gier. Połączenie z siecią zapewnia port Ethernet LAN oraz moduł Wi-Fi w standardzie 802.11b/g/n/ac. Istnieje wsparcie dla Bluetooth 4.0 do podłączenia klawiatury bezprzewodowej. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apple 2022 Apple TV 4K WiFi Ethernet ze 128 GB pamięci masowej 3 generacji | 856 zł |
Apple TV 4K (2022) 128GB Wi?Fi + Ethernet | 899 zł |
Odtwarzacz multimedialny 4K APPLE TV 128GB 3. generacji 2022 | 856 zł |
Odtwarzacz multimedialny 4K APPLE TV 128GB 3. generacji 2022 MN893MP/A | 899 zł |
Odtwarzacz multimedialny Apple TV 4K | 888 zł |
Odtwarzacz multimedialny APPLE TV 4K 128GB 3. generacji 2022 | 929 zł |
Apple TV 4K Wi‑Fi + Ethernet with 128GB storage ...nie z tej ziemi - OFERT | 1 035 zł |
Apple TV 4K Wi-Fi + Ethernet 128GB (3. generacji) | 949 zł |
Centrum multimedialne Apple Apple TV 4K Wi?Fi + Ethernet 128 GB (2022) (MN | 846 zł |
Apple MN893FD/A 4K 128GB 3rd Gen. black | 831 zł |
Apple TV 4K 128GB+Ethernet (2022) MN893MP/A | 929 zł |
Odtwarzacz multimedialny Apple Apple TV 4K Wi-Fi + Ethernet with 128GB sto | 893 zł |
Odtwarzacz multimedialny Apple TV 4K | 844 zł |
Apple Tv 4k + Ethernet 128GB | 989 zł |
Apple, TV 4K Wi-Fi + Ethernet with 128GB storage (2022) | 891 zł |
Apple | TV 4K Wi‑Fi + Ethernet with 128GB storage | 1 021 zł |
Odtwarzacz sieciowy APPLE MN893FD/A | 1 010 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!