Słuchawki
Apple AirPods 3 with Wireless Charging Case
Wideo 44Zdjęcia 19 | od 582 do 887 zł Trzecia generacja bezprzewodowych słuchawek Bluetooth firmy Apple z oryginalnym etui ładującym obsługującym bezprzewodowe ładowanie magnetyczne MagSafe. Pozycjonowany jest jako produkt z wyższej półki cenowej na rok modelowy 2022, przeznaczony dla użytkowników preferujących gadżety kalifornijskiej firmy. Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji etui, słuchawki wygodnie i pewnie leżą w uszach, nie wypadają nawet podczas gwałtownych ruchów głową, podskoków i innych czynności. Pomimo oczywistej zewnętrznej różnicy w stosunku do modelu drugiej generacji, urządzenia te mają ze sobą wiele wspólnego. Apple AirPods 3 z bezprzewodowym etui ładującym są również zasilane przez dedykowany procesor Apple H1. Ale w tym gadżecie działa z ulepszonym oprogramowaniem układowym, które zapewnia nowemu produktowi o...15-25% lepszą autonomię, poprawia jakość odtwarzania, a także zapewnia obsługę poleceń głosowych Siri. Dzięki technologii dźwięku przestrzennego Dolby Atmos te słuchawki pozwalają usłyszeć nawet znane hity w nowy sposób. Dynamic Tracking precyzyjnie reaguje na każdy ruch głowy i tworzy trójwymiarowy dźwięk porównywalny do odsłuchu w prawdziwej sali koncertowej. Adaptive EQ uwzględnia kształt i dopasowanie uszu, automatycznie dostosowując ustawienia odtwarzania, aby uzyskać mocny, czysty dźwięk. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki AirPods (3. generacji) z etui ładującym (MME73) | 845 zł |
OPEN BOX Słuchawki bezprzewodowe douszne Apple AirPods 3 | 582 zł |
Słuchawki Apple AirPods 3 (MME73ZM/A) | 883 zł |
Apple AirPods 3 MagSafe | 887 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!