Ceny na okap Amica OMC6751B czarny
Zdjęcia 6 | od 1 003 do 1 204 zł Typ: do zabudowy w szafce; Wykonanie: w pełni zabudowany; Zasada działania: wyciąg / recyrkulacja; Moc (W): 220; Wydajność (tryb intensywny): 652; Min. poziom hałasu (dB): 53; Maks. poziom hałasu (dB): 63; Liczba prędkości: 3; Możliwość założenia filtra węglowego; Sterowanie gestami; Pilot dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica Okap do zabudowy OMC6751B HZAMIOZOMC6751BWysoka wydajność
Ubrania, zasłony czy narzuty przesiąknięte kuchennymi zapachami? Nie z okapami Amica! Nasze oka... więcejpy wyposażone zostały w nowoczesne i niezwykle wydajne turbiny, które całkowicie usuną kuchenne zapachy. Zyskaj pełen komfort pracy w kuchni!
Full Touchless - Sterowanie gestem
Przyciski na okapie? To już przeszłość. W pełni bezdotykowe sterowanie okapem oznacza, że sterujesz wyłącznie za pomocą gestu (lub pilota) ! Wystarczy krótki ruch, żeby uruchomić okap, zmienić ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Podszafkowy Amica OMC6751B AGDZ-OKAP-AMI-121Amica OMC6751B - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w skle... więcejpach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 1 099 zł |
Okap wkład Amica OMC6751B 1193723Okap meblowy Amica OMC 6751B PowerBooster LED 60cm Okap meblowy o maksymalnej wydajności w trybie wyciąg 655 m3/h,... więcejsterowanie Touchless - sterowanie gestem. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Typ: Okap meblowy Klasa energetyczna: A Kolor: Czarny Touchless - sterowanie gestem Regulacja natężenia oświetlenia Frame On - pochłanianie obwodowe Liczba prędkości: 4 SlimSize (Optymalna głębokość) Tryb pracy: Wyciąg/Pochłani Maxelektro.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Okap AMICA OMC6751B CzarnyWykorzystując pilota można na odległość włączać i wyłączać urządzenie, regulować jego moc i światło. Electro.plZłóż skargę | 1 099 zł |
Amica Okap do zabudowy OMC6751B 110320Wysoka wydajność
Ubrania, zasłony czy narzuty przesiąknięte kuchennymi zapachami? Nie z okapami Amica! Nasze oka... więcejpy wyposażone zostały w nowoczesne i niezwykle wydajne turbiny, które całkowicie usuną kuchenne zapachy. Zyskaj pełen komfort pracy w kuchni!
Full Touchless - Sterowanie gestem
Przyciski na okapie? To już przeszłość. W pełni bezdotykowe sterowanie okapem oznacza, że sterujesz wyłącznie za pomocą gestu (lub pilota) ! Wystarczy krótki ruch, żeby uruchomić okap, zmienić ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 115 zł |
Okap AMICA OMC6751B CzarnyWykorzystując pilota można na odległość włączać i wyłączać urządzenie, regulować jego moc i światło.... Avans.plZłóż skargę | 1 099 zł |
Okap do zabudowy AMICA OMC6751B AMICA Okap do zabudowy OMC6751B Etykieta energetyczna: Pobierz Budowa : do zabudowy Kolor: czarny Wyd... więcejajność (min.): 245 m3/h Wydajność (maks.): 420 m3/h Wydajność (tryb intensywny): 655 m3/h Poziom hałasu: 62 dB Tryb intensywny: Tak Oświetlenie: LED Sterowanie: gestem,pilot Liczba prędkości: 4 Pilot: Tak Timer: Tak Szerokość: 600 mm Wysokość: 264 mm Głębokość: 290 mm Waga: 10 kg Pozostałe parametry: Maksymalny czas opóźnienia 5 min Typ filtra węglowego KF 17191 Frame On - pochłanianie obwodowe Erli.plZłóż skargę | 1 003 zł |
Amica Okap do zabudowy OMC6751B 110320Wysoka wydajność
Ubrania, zasłony czy narzuty przesiąknięte kuchennymi zapachami? Nie z okapami Amica! Nasze oka... więcejpy wyposażone zostały w nowoczesne i niezwykle wydajne turbiny, które całkowicie usuną kuchenne zapachy. Zyskaj pełen komfort pracy w kuchni!
Full Touchless - Sterowanie gestem
Przyciski na okapie? To już przeszłość. W pełni bezdotykowe sterowanie okapem oznacza, że sterujesz wyłącznie za pomocą gestu (lub pilota) ! Wystarczy krótki ruch, żeby uruchomić okap, zmienić ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 199 zł |
Okap AMICA OMC6751B Czarny 1193723Wykorzystując pilota można na odległość włączać i wyłączać urządzenie, regulować jego moc i światło.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 099 zł |
Amica OMC6751B CzarnyDominujący odcień:czarny;E OleOle.plZłóż skargę | 1 099 zł |
Okap meblowy Amica OMC 6751B PowerBooster LED 60cmOkap meblowy Amica OMC 6751B PowerBooster LED 60cm Okap meblowy o maksymalnej wydajności w trybie wyciąg 655 m3/h,... więcejsterowanie Touchless - sterowanie gestem. ... EmpikZłóż skargę | 1 199 zł |
Amica OMC6751B CzarnyDominujący odcień:czarny;E RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 099 zł |
Okap AMICA OMC6751B | 1 204 zł |
Okap szafkowy (wkład) AMICA OMC6751B I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 1 099 zł |
Amica OMC6751B | 1 199 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!