Ceny na kominek elektryczny Aflamo LED 60 3D
Zdjęcia 8 | od 1 699 do 3 199 zł Rodzaj: kominek; Montaż: do zabudowy; Tryby pracy: imitacja płomienia; Ogrzewanie: ogrzewanie 2 tryby; Maks. obsługiwana powierzchnia (m²): 18; Moc maksymalna (W): 1800; regulacja temperatury; Wymiary (cm): 51x60x21.5; |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aflamo kominek elektryczny drewniany Rivia orzech LED 60 2D Classic, Led 6 | 3 199 zł |
Wkład kominkowy Aflamo LED 60 3D --- OFICJALNY SKLEP Aflamo | 1 699 zł |
Aflamo kominek elektryczny drewniany Rivia biała LED 60 2D Classic, Led 60 | 3 199 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!