Ceny na głośnik przenośny Adler AD 1185
Zdjęcia 7 | od 96 do 127 zł Bluetooth: Bluetooth v 4.0; mini Jack (3.5 mm); USB; czytnik kart pamięci; Radio FM; Liczba kanałów: 2.0 (stereo); Liczba pasm przenoszenia: 1; Impedancja (Om): 4; Moc (W): 10; Obsługa kodeków: Funkcje i możliwości: zegarek; budzik; Cechy dodatkowe: wyświetlacz LCD; Pojemność akumulatora (mAh): 1800 dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler Radio AD1185 Bluetooth USB UBADLRAD1185000Adler AD 1185 Radio Bluetooth
Popularne powiedzenie mówi, że muzyka łagodzi obyczaje. Z pewnością każdy z nas ma... więcejulubiony jej rodzaj, którego słucha najczęściej. Ulubiony wykonawca może poprawić nam humor i pomóc odstresować się po trudach dnia codziennego. Dlatego warto w swoim domu mieć stylowe i eleganckie radio, takie jak radio Bluetooth ADLER AD 1185, które to ułatwi. Nowoczesny design i funkcjonalność sprawiają, że jest to również idealny pomysł na prezent dla każdego ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 116 zł |
Adler AD 1185 HF-HC-ADL-003Adler AD 1185 Popularne powiedzenie mówi, że muzyka łagodzi obyczaje. Z pewnością każdy z nas ma ulubiony jej rodza... więcejj, którego słucha najczęściej. Ulubiony wykonawca może poprawić nam humor i pomóc odstresować się po trudach dnia codziennego. Dlatego warto w swoim domu mieć stylowe i eleganckie radio, takie jak radio Bluetooth ADLER AD 1185, które to ułatwi. Nowoczesny design i funkcjonalność sprawiają, że jest to również idealny pomysł na prezent dla każdego melomana. Radio w nowoczesnym stylu Kupowane przez nas sprzęty stanowią coraz częściej uzupełnienie stylu wykończenia danego pomieszczenia. To dodatkowy gadżet, który jest nie tylko funkcjonalny, ale ma również walory estetyczne. To, co rzuca się w pierwszej kolejności w oczy to oryginalny design naszego odbiornika. Metalowe elementy połączone z czarnym korpusem tworzą stylowe radio, które znajdzie swoje miejsce zarówno w domowym biurze, jak i sypialni, kuchni czy salonie. Stanowi idealne uzupełnienie nowoczesnego stylu i eleganckiego wyposażenia wnętrz. Gałki umiejscowione z przodu urządzenia pozwalają w kilka chwil wybrać ulubioną stację, ustawić najbardziej satysfakcjonują Komputronik.plZłóż skargę | 96 zł |
Radio ADLER AD 1185To, co wyróżnia Radio Bluetooth AD 1185 to przede wszystkim jego funkcjonalności Electro.plZłóż skargę | 96 zł |
Adler Radio AD1185 Bluetooth USB 59592Adler AD 1185 Radio Bluetooth
Popularne powiedzenie mówi, że muzyka łagodzi obyczaje. Z pewnością każdy z nas ma... więcejulubiony jej rodzaj, którego słucha najczęściej. Ulubiony wykonawca może poprawić nam humor i pomóc odstresować się po trudach dnia codziennego. Dlatego warto w swoim domu mieć stylowe i eleganckie radio, takie jak radio Bluetooth ADLER AD 1185, które to ułatwi. Nowoczesny design i funkcjonalność sprawiają, że jest to również idealny pomysł na prezent dla każdego ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 127 zł |
Radio ADLER AD 1185To, co wyróżnia Radio Bluetooth AD 1185 to przede wszystkim jego funkcjonalności Avans.plZłóż skargę | 96 zł |
Adler Radio AD1185 Bluetooth USB 59592Adler AD 1185 Radio Bluetooth
Popularne powiedzenie mówi, że muzyka łagodzi obyczaje. Z pewnością każdy z nas ma... więcejulubiony jej rodzaj, którego słucha najczęściej. Ulubiony wykonawca może poprawić nam humor i pomóc odstresować się po trudach dnia codziennego. Dlatego warto w swoim domu mieć stylowe i eleganckie radio, takie jak radio Bluetooth ADLER AD 1185, które to ułatwi. Nowoczesny design i funkcjonalność sprawiają, że jest to również idealny pomysł na prezent dla każdego ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 116 zł |
Radio ADLER AD 1185To, co wyróżnia Radio Bluetooth AD 1185 to przede wszystkim jego funkcjonalności Mediaexpert.plZłóż skargę | 96 zł |
Radio Adler AD 1185 | 99 zł |
Radio FM Bluetooth Adler AD 1185 SD USB BluetoothRadio FM Bluetooth Adler AD 1185 SD USB To, co wyróżnia Radio Bluetooth AD 1185 to przede wszystkim jego funkcjonal... więcejności. Poza radiem FM, gdzie możemy zapisa... EmpikZłóż skargę | 100 zł |
Radio Bluetooth Adler AD 1185 białe | 113 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!