Ceny na Acoustic Energy AE509
Zdjęcia 6 | od 6 495 do 12 990 zł Rodzaj: podłogowe; Liczba kanałów: zestaw 2.0; Liczba głośników: 3; Liczba dróg: 3; Impedancja (Ohm): 6; Moc całkowita (W): 175; Całkowite pasmo przenoszenia (Hz): 32 – 28000; kolce kolumnowe; |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acoustic Energy AE509 - Kolumny głośnikowe Kolor: Orzech | 12 990 zł |
Acoustic Energy AE509 | Kolumna Podłogowa | Autoryzowany DEALER Szczecin | 6 495 zł |
Acoustic Energy AE509 - Kolumny głośnikowe Kolor: Czarny Połysk | 12 990 zł |
Acoustic Energy AE509 - Kolumny głośnikowe Kolor: Biały Połysk | 12 990 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!