Myszka
A4Tech XL-747H
Wideo 1Zdjęcia 11 | od 120 do 246 zł Stosunkowo niedroga mysz, przeznaczona głównie dla zaawansowanych graczy. Przede wszystkim zauważamy, że kształt korpusu A4 Tech XL-747H jest zaostrzony dla prawej ręki. Na przedniej powierzchni efektowny wzór. Użytkownik ma do dyspozycji 6 przycisków oraz kółko przewijania. Na osobne słowo zasługuje przycisk potrójnego kliknięcia, który znajduje się pomiędzy prawym a lewym klawiszem - pozwala na oddanie 3 strzałów naraz jednym kliknięciem. Jednak ta mysz ma szeroką funkcjonalność, ponieważ wszystkie przyciski można zaprogramować, możliwe jest tworzenie bardzo złożonych makr. Ustawienia są zapisywane w pamięci wewnętrznej (dostępne 64 KB). U podstawy myszy znajduje się schowek na montaż dodatkowych obciążników. Łącznie w zestawie znajduje się 7 wyjmowanych obciążników, których łączna waga...to 19,5 g. Maksymalna rozdzielczość sensora to 3600 dpi. Ale bieżącą rozdzielczość można dostosować. Również częstotliwość odpytywania magistrali USB jest również regulowana: 125/250/500/1000 Hz. Sensor oparty jest na technologii laserowej, dzięki czemu optyka adekwatnie reaguje na niemal każdą powłokę na powierzchni roboczej podkładki pod mysz. Wraz z manipulatorem dostarczana jest płyta CD z oprogramowaniem. Nową wersję oprogramowania można znaleźć na oficjalnej stronie producenta. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
A4Tech XL-747H mysz gamingowa | 246 zł |
Mysz A4TECH XL-747H | 120 zł |
Mysz A4Tech EVO XGame Laser Oscar X747 Extra Fire (A4TMYS29980) | 151 zł |
Mysz A4TECH XL-747H XL747H | 120 zł |
Mysz A4Tech XL-747H (XL-747H BLUE) Niebieska | 179 zł |
A4Tech Myš XL-747H, 3600DPI, laserová, 7tl., drátová USB, modrá, herní | 153 zł |
Mysz przewodowa, A4Tech XL-747H, niebieska, laserowa, 3600DPI | 158 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!