Klawiatura
A4Tech Fstyler FX60H
Zdjęcia 3 | od 160 do 173 zł Wszechstronna i cicha, pełnowymiarowa klawiatura typu chiclet typu nożycowego z przewodowym połączeniem USB do tradycyjnych komputerów i tabletów Apple (może być wymagany adapter). Wykonany z wytrzymałego i eleganckiego teksturowanego tworzywa ABS, z łatwością wpasuje się w każde nowoczesne wnętrze biura/domu. Wyposażony w ergonomiczne, niskoprofilowe klawisze o krótkim rzucie i solidny mechanizm nożycowy zapewniający płynny ruch klawiszy. Dzięki udanej konstrukcji są idealnie wyśrodkowane i po naciśnięciu nie przesuwają się w płaszczyźnie poziomej. Są klawisze Fn, Win i CMD, a kombinacje z nimi pozwalają regulować głośność / sterować odtwarzaniem treści multimedialnych. Przyjemną cechą klawiatury A4Tech Fstyler FX60H jest dobre wyczucie dotykowe i niski poziom hałasu podczas aktywnego pis...ania, dzięki czemu nadaje się do użytku w pomieszczeniach mieszkalnych i sypialniach w nocy. Łączy się z laptopami, tabletami i smartfonami za pomocą standardowego interfejsu USB (długość kabla 1,5 m). Dodatkowo obudowa posiada 2 natywne porty USB, co szczególnie przyda się podczas pracy z kompaktowymi laptopami wyposażonymi w zaledwie kilka złączy USB. Kompatybilny z iMac, iMac Pro, Mac Mini, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, iPad i iPhone. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
A4tech FX60H QWERTY klawiatura gamingowa 12 multimedialnych przycisków naw | 160 zł |
A4Tech FSTYLER FX60H (Neon Backlit) KL-A4T-158 | 160 zł |
A4tech FX60H Neon Backlit Szary | 160 zł |
Klawiatura A4TECH FSTYLER FX60H (Neon Backlit) | 173 zł |
A4Tech FX60H (Neon Backlit) - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwr | 169 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!