Słuchawki
A4Tech Bloody G500
Wideo 10Zdjęcia 8 | od 90 do 153 zł Przewodowy stereofoniczny zestaw słuchawkowy do gier typu zamkniętego przeznaczony do użytku z komputerami osobistymi i laptopami. Charakteryzuje się agresywnym, futurystycznym i efektownym designem, typowym dla tej klasy urządzeń. Składa się z metalowego pałąka z miękkim wykończeniem skórzano-winylowym i systemem regulacji wysokości, a także z dużych nauszników z regulowanym kątem obrotu dla wygodniejszego dopasowania. Plastikowe miseczki wyposażone są w duże i miękkie nauszniki pokryte sztuczną skórą. Pałąk tworzy dość mocny nacisk miseczek na głowę, ale dzięki udanej konstrukcji i miękkości nauszników jest równomiernie rozłożony na całej powierzchni styku i nie powoduje zauważalnego dyskomfortu nawet podczas długich sesji grania. Zestaw słuchawkowy A4 Tech Bloody G-500 jest wyposażony w...40-milimetrowe przetworniki z magnesami neodymowymi, które zapewniają mocny, napędzany basami dźwięk. Dobrze sprawdza się w grach akcji, w których cechy jego zakresu dynamicznego są organicznie połączone z typowymi efektami gry. Wysuwany mikrofon kierunkowy wyraźnie wychwytuje głos użytkownika i posiada funkcję pasywnej redukcji szumów. Zestaw słuchawkowy jest wyposażony w 2-pinowy 4-pinowy przewód mini-jack, który zawiera styk mikrofonowy. Jest też adapter z dwoma tradycyjnymi 3-pinowymi złączami mini-jack. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki nauszne A4Tech Bloody Combat G500 | 113 zł |
Nauszne A4Tech Bloody Combat G500 SL-G-A4T-003 | 115 zł |
Słuchawki A4TECH Bloody Combat G500 Czarno-czerwony | 120 zł |
Słuchawki z mikrofonem A4TECH Czarno-czerwony A4TSLU44315 | 153 zł |
Słuchawki A4TECH Bloody Combat G500 Czarno-czerwony | 114 zł |
Słuchawki A4Tech Bloody Combat G500 Czerwone (A4TSLU44315) | 93 zł |
A4TECH Słuchawki BLOODY Combat G500 | 145 zł |
Słuchawki A4-TECH Bloody Combat G500 | 90 zł |
Słuchawki przewodowe A4Tech Bloody Combat G500 dla graczy | 107 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!