Ceny na 7Artisans 25mm f/1.05 Vision Cine
Wideo 13Zdjęcia 5 | od 2 807 do 3 199 zł Typ obiektywu: stałoogniskowy; Bagnet (mocowanie): Canon RF; Fujifilm X; Leica SL; Sony E; Ogniskowa (mm): 25; Wartość przysłony: f/1.05; Przysłona, min: 16; Minimalna odległość ostrzenia (m): 0.23; Rozmiar matrycy: full frame/APS-C; Napęd autofokusa: brak; Ręczne ustawianie ostrości; Wymiary (średnica/długość) (mm): 90x82 |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
7artisans 25 mm T105 Duża przysłona Cine Obiektyw Ręczne ustawianie ostroś | 2 807 zł |
Stałoogniskowy 7Artisans Vision 25mm T1.05 M43 AF-O-7ART-066 | 3 049 zł |
7Artisans Vision 25 mm T1.05 Canon EOS-R - Dostawa GRATIS! | 3 029 zł |
Obiektyw 7Artisans Vision 25mm T1.05 Canon EOS-R | 3 199 zł |
Stałoogniskowy 7Artisans Vision 25mm T1.05 Canon EOS-R AF-O-7ART-064 | 3 049 zł |
Stałoogniskowy 7Artisans Vision 25mm T1.05 Fuji FX AF-O-7ART-065 | 3 049 zł |
7Artisans Vision 25 mm T1.05 Fuji FX - Dostawa GRATIS! | 3 029 zł |
7Artisans Vision 25 mm T1.05 M43 (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 3 029 zł |
7artisans Vision 25mm T/1.05 (Canon R) « karta prezentowa na CEWE Fotoksią | 3 199 zł |
7Artisans Vision 25mm T1.05 Canon EOS-R | 2 992 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!