Patelnia Zwieger Stiga ZW-PS-7663 24 cm
Zdjęcia 6 |
Zwieger Stiga ZW-PS-7663 24 cm28 cm |
|
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwieger 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwieger.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwieger Stiga ZW-PS-7663 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZWIEGER STIGA PATELNIA 24 cm | 100 zł |
Zwieger Stiga Patelnia 24Cm | 126 zł |
ZWIEGER STIGA PATELNIA 24 cm | 100 zł |
Modyfikacje Zwieger Stiga ZW-PS-7663
Ceny na Zwieger Stiga ZW-PS-7663 |
---|---|---|---|---|
Zwieger Stiga ZW-PS-7663 24 cm | od 100 zł | 3 oferty | ||
Zwieger Stiga ZW-PS-7687 28 cm | od 129 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →