Patelnia Zwieger Sensa Thermo PT5512 24 cm
Zdjęcia 11 |
Zwieger Sensa Thermo PT5512 |
|
Nieprzywierająca 4-warstwowa powłoka R3sistek. Wskaźnik gotowości do smażenia ThermoDot (na uchwycie patelni).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwieger 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwieger.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwieger Sensa Thermo PT5512 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia ZWIEGER Sensa Thermo 24 cm | 120 zł |
Patelnia ZWIEGER Sensa Thermo 24 cm | 120 zł |
Modyfikacje Zwieger Sensa Thermo PT5512
Ceny na Zwieger Sensa Thermo PT5512 |
---|---|---|---|---|
Zwieger Sensa Thermo PT5514 20 cm | od 130 zł | 5 oferty | ||
Zwieger Sensa Thermo PT5512 24 cm | od 120 zł | 3 oferty | ||
Zwieger Sensa Thermo PT5515 26 cm | od 140 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →