Patelnia Zwieger Diamond PT8010 24 cm
Zdjęcia 12 |
Zwieger Diamond PT8010 24 cm28 cm |
|
Nieprzywierająca powłoka Teflon Profile Shark Blue Teflon jest odporna na zarysowania, odpryski i odbarwienia.
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwieger 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwieger.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwieger Diamond PT8010 24 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia ZWIEGER Diamond 24 cm | 251 zł |
Patelnia ZWIEGER Diamond 24 cm PT8010 | 250 zł |
Zwieger Diamond Indukcja Teflon Profile Shark Blue 24cm | 250 zł |
Patelnia ZWIEGER Diamond, 24 cm | 129 zł |
Zwieger Diamond Indukcja Teflon Profile Shark Blue 24cm | 250 zł |
Modyfikacje Zwieger Diamond PT8010
Ceny na Zwieger Diamond PT8010 |
---|---|---|---|---|
Zwieger Diamond PT8010 24 cm | od 129 zł | 6 oferty | ||
Zwieger Diamond PT8011 28 cm | od 317 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →