Powerbank ZENS Magnetic Dual Powerbank with Stand 4000 (ZEPP03M/00)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
ZENS Magnetic Dual Powerbank with Stand 4000 |
|
Obsługa bezprzewodowego ładowania dwustronnego
MagSafe obsługiwany tylko z jednej strony
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ZENS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ZENS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ZENS Magnetic Dual Powerbank with Stand 4000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZENS Dual Wireless Powerbank z podstawką kompatybilną z Apple MagSafe ładu | 304 zł |
ZENS Magnetic Qi Powerbank Dual Side Qi Powerbank - Czarny - 4000 mAh | 156 zł |
Zens Zens ZEPP03M Black Powerbank Black ZEPP03M | 276 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →