Czajnik elektryczny Zelmer ZCK7635W biały
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Zelmer ZCK7635W biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zelmer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zelmer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zelmer ZCK7635W biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZELMER Czajnik ZELMER ZCK7635W 2200 W, 1.7 L Biały | 170 zł |
Zelmer ZCK7635W Onyx biały AGDM-CZAJ-ZEL-197 | 150 zł |
Czajnik Elektryczny Zelmer Zck7635W Onyx 1,7L 2200W Obrotowa Podstawa Biał | 150 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Zelmer ZCK7635W
Ceny na Zelmer ZCK7635W |
---|---|---|---|---|
Zelmer ZCK7635W biały | od 150 zł | 3 oferty | ||
Zelmer ZCK7635B czarny | od 159 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →