Nawilżacz Zeegma Vers UV Grand
Zdjęcia 10 |
Zeegma Vers UV Grand |
|
Nawilżacz ultradźwiękowy marki Zeegma należy do średniego segmentu cenowego i posiada dużą ilość przydatnych funkcji zapewniających wydajną pracę. Przede wszystkim wyposażony jest w lampę sterylizującą UV, która neutralizuje szkodliwe bakterie i mikroorganizmy zawarte w generowanej mgle. Dostępny jest także jonizator, który zapobiega rozprzestrzenianiu się alergenów w pomieszczeniu oraz zmniejsza ilość kurzu i szkodliwych mikroorganizmów w powietrzu.
Przyjemnym dodatkiem będzie zapach - specjalny zbiornik do dodawania olejków eterycznych, aby wypełnić pomieszczenie ulubionymi zapachami. Jeśli chodzi o samo nawilżanie, model zużywa 300 ml wody na godzinę, a pojemny 8-litrowy zbiornik zapewnia długą pracę na baterii bez konieczności dolewania wody – jeden napełniony zbiornik wystarcza na 25 godzin ciągłej pracy. Zeegma Vers UV Grand oferuje trzy poziomy wytwarzania mgiełki: niski, wysoki i automatyczny.
W tym drugim przypadku wbudowany higrometr na bieżąco monitoruje wskaźniki w pomieszczeniu, a urządzenie samodzielnie reguluje pracę, aby osiągnąć optymalny poziom wilgotności. Pokrywa z otworami parownika obraca się, dzięki czemu można wybrać żądany kierunek natrysku, a sam zbiornik na wodę posiada wygodne napełnianie od góry. Wyświetlacz pokazuje nie tylko poziom wilgotności w domu, ale także temperaturę. Do sterowania służą przyciski dotykowe na korpusie oraz pilot, który znajduje się w zestawie. Ponadto należy zwrócić uwagę na timer wyłączający, podświetlenie, wyłączenie urządzenia w przypadku braku wody w zbiorniku oraz tryb nocny, który usuwa podświetlenie i zmniejsza poziom hałasu, zapewniając komfortowy sen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zeegma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zeegma.
Kup Zeegma Vers UV Grand
Nawilżacz powietrza Zeegma Vers UV Grand White UV GRAND WIHITE | 249 zł |
Nawilżacz ZEEGMA ZE-VERS Uv Grand Biały | 239 zł |
Nawilżacz ZEEGMA ZE-VERS Uv Grand Biały ZE-VERS UV GRAND WHITE | 239 zł |
Nawilżacz Powietrza Zeegma Aromaterapia Jonizator Uv Grand | 237 zł |