Deska snowboardowa Yes Basic 161 2023 /2024
Yes Basic 161 (2023/2024) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Yes Basic 161 (2023/2024)
Ceny na Yes Basic 161 (2023/2024) |
---|---|---|---|---|
Yes Basic 152 2023 /2024 | od 1 725 zł | 2 oferty | ||
Yes Basic 155 2023 /2024 | od 1 509 zł | 1 oferta | ||
Yes Basic 156W 2023 /2024 | od 1 782 zł | 1 oferta | ||
Yes Basic 158 2023 /2024 | od 1 525 zł | 1 oferta | ||
Yes Basic 159W 2023 /2024 | od 1 782 zł | 1 oferta | ||
Yes Basic 161 2023 /2024 | od 1 725 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →