Zraszacz Yato YT-8993
Yato YT-8993 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-8993
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT YT-8993 | 45 zł |
YATO Zraszacz oscylacyjny 17 dysz 8993 | 41 zł |
Zraszacz oscylacyjny YATO 8993, 410 m2 | 38 zł |
Zraszacz oscylacyjny z rurką aluminiową, 17 otworów Yato YT-8993 - ZYSKAJ | 37 zł |
Zraszacz oscylacyjny YATO YT-8993 | 45 zł |
Zraszacz oscylacyjny YATO YT-8993 | 45 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →