Poziom Yato YT-30060
Zdjęcia 3 |
Yato YT-30060 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-30060
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato POZIOMICA 2 LIBELLE, MAGNETYCZNA 400MM | 21 zł |
YATO POZIOMNICA UCHWYT 2-LIBELE 400mm MAGNETYCZNA | 20 zł |
POZIOMNICA ALUMINIOWA MAGNETYCZNA 400MM, 2 LIBELLE,1 UCHWYT Yato YT-30060 | 18 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →