Bity / nasadki Yato YT-1069
Yato YT-1069 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-1069
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-1069 Zestaw Nasadek Bitowych Gwiazdowych Czarny 8-Częściowy | 105 zł |
YATO Yato Klucze spline udarowe 8 elem. 1069 | 110 zł |
Zestaw udarowych kluczy trzpieniowych, spline Yato YT-1069 - ZYSKAJ RABAT | 98 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →