Xtrfy MZ1 – Zy’s Rail
Wideo 18Zdjęcia 10 |
Xtrfy MZ1 – Zy’s Rail 2021 rokpodświetlenie RGB |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xtrfy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xtrfy.
Kup Xtrfy MZ1 – Zy’s Rail
Wszystkie ceny 9 →Xtrfy MZ1 ultralekka przewodowa mysz do gier najnowocześniejszy sensor Pix | 273 zł |
Xtrfy MZ1 - Zy's Rail - Myszka do gier - Optyczny - 6 - Czarny z RGB | 247 zł |
XTRFY MZ1 RGB MOUSE CORDED/BLACK | 282 zł |
No name Mysz dla graczy Cherry Xtrfy MZ1 Zy's Rail | 255 zł |
Mysz Xtrfy MZ1 (MZ1-RGB-BLACK-TP) | 245 zł |
Owocna współpraca
Xtrfy MZ1 Zy's Rail to mysz do gier opracowana przez szwedzką firmę Xtrfy we współpracy z australijskim graczem Quake 3 Zy „Rocket Jump Ninja” Rikoa. Wykonany z matowego półprzezroczystego plastiku z perforacjami zmniejszającymi wagę (tylko 56g) i oświetleniem RGB.
Nie boi się wody
Nie musisz się martwić o kropelki wody czy pot – elektronika posiada wodoodporną powłokę. Wewnątrz myszy znajdują się wytrzymałe mikroprzełączniki Kailh GM 8.0, 32-bitowy procesor ARM oraz pre-flagowy sensor optyczny Pixart 3389. Czułość można regulować w zakresie od 400 do 16 000 CPI.
Lekki drut
Lekki, miękki i pozbawiony efektu pamięci kabel Xtrfy EZcord Pro nie zakłóca rozgrywki i zapewnia najniższe możliwe opóźnienie wejściowe w porównaniu z myszami bezprzewodowymi. Częstotliwość odpytywania wynosi 1000 Hz. A płynnie przesuwające się nóżki myszy są wykonane z teflonu (oczywiście w zestawie znajduje się zapasowy zestaw).
Jak na szynach
Kształt Xtrfy MZ1 jest symetryczny, to znaczy dla praworęcznych i leworęcznych, z wyjątkiem dwóch dodatkowych, konfigurowalnych klawiszy tylko po jednej stronie. Główne klawisze mają ergonomiczne rowki na palce Zy's Rail, toru Zi lub Railgun Quake 3. Miłośnicy klawiszy bez rowków są bardziej skłonni do polubienia Xtrfy M4 i M42.