Głośnik przenośny Xoopar Xboy
Zdjęcia 8 |
Xoopar Xboy |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xoopar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xoopar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xoopar Xboy
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xoopar XBOY8100120A Boy Mini 76 cm 3 cale głośnik Bluetooth matowy pomarań | 130 zł |
Xoopar Przenośny głośnik Bluetooth zaprojektowany z materiałów przyjaznych | 213 zł |
Xoopar - Przenośny głośnik Mini Bluetooth zaprojektowany z ekologicznych m | 133 zł |
Xoopar - Mini Xboy biały - przenośny mini głośnik Bluetooth z oświetleniem | 148 zł |
Xoopar Przenośny głośnik Bluetooth z recyklingu z tworzywa sztucznego - Xb | 258 zł |
Xoopar Przenośny głośnik Bluetooth zaprojektowany z materiałów przyjaznych | 260 zł |
Xoopar Przenośny głośnik Bluetooth z recyklingu z tworzywa sztucznego - Xb | 276 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →