Prostownica Xiaomi Zhibai VL620
Zdjęcia 6 |
Xiaomi Zhibai VL620 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Zhibai VL620
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lokówko-prostownica ZHIBAI VL620 Złoty | 272 zł |
ZHIBAI Lokówka i prostownica do włosów 2w1 ZHIBAI VL620 (złota) | 258 zł |
Lokówko-prostownica ZHIBAI VL620 Złoty | 282 zł |
Zhibai 2w1 VL620 38W | 272 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →