Lampka Xiaomi Yeelight Crystal Pendant Light (YLDL01YL)
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Xiaomi Yeelight Crystal Pendant Light |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Yeelight Crystal Pendant Light
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Inteligentna lampa YEELIGHT Cristal Pendant Light YLDL01YLYeelight Crystal Pendant Light Lampa Yeelight Crystal Pendant Light emituje ciepłe i zimne światło w wielu kolorach, pozwala... więcejna regulację temperatury barwowej, oraz sterowanie za pomocą głosu. Świetnie sprawdzi się w jadalni, doskonale oddaje naturalne barwy. Jest kompatybilna z asystentem Google oraz aplikacją SmartThings. Komfort oświetlenia Crystal została stworzona do jadalni i właśnie tam, sprawdzi się najlepiej. Lampa bardzo płynnie rozprowadza światło, dokładnie oświetlając całą powierzchnię stołu, nad którym jest zawieszona. Zapewnia doskonałą atmosferę podczas posiłków. Najwyższy standard Lampa Crystal posiada 280 wysokiej jakości koralików oświetleniowych LED, które eliminują odblaski i pozwalają na równomierne rozprowadzenie światła po całej oświetlanej powierzchni. Możliwość regulacji według własnych potrzeb Podwójny drut, na którym została zawieszona jest lampa, można regulować według wysokości stołu i własnych potrzeb w zakresie 0,5m do 1,5m. W aplikacji Yeelight znajdziesz informację o zalecanej długości drutów. Możliwość samodzielnego wyboru koloru Lampa sufitowa Crystal posiada możliwość zmiany koloru światła, która pozwoli na stworzenie odpowiedniego nastroju w każdej sytuacji, za pomocą intuicyjnej aplikacji Yeelight. Wysoki współczynnik oddawania barw Lampa Crystal posiada doskonały współczynnik oddawania barw Ra95, co pozwala na dokładne odwzorowanie kolorów potraw i nie tylko. Możliwość regulacji jasności i temperatury światła Lampa Crystal Pendant Light pozwala na regulację temperatury barwowej od chłodnej po ciepłą oraz umożliwia sterowanie jasnością światła. Sam decydujesz o tym, jaką mocą ma świecić. Dzięki temu, możesz dostosować ją dokładnie do swoich potrzeb i sytuacji. Możliwość sterowania głosem Możliwość sterowania lampą na wiele sposobów, daje jeszcze większą wygodę. Crystal jest kompatybilna z asystentem Google, Alexą oraz aplikacją SmartThings. Wystarczy, że wypowiesz odpowiednią komendę, a lampa zadziała dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. Oprócz tego, możesz sterować nią za pomocą aplikacji Yeelight. Produkt pyłoszczelny Urządzenie jest odporne na dostający się do środka kurz i nieznośne owady, dzięki czemu nie musisz się martwić jej ciągłym czyszczeniem. Lampa została wykonana z najwyższej jakości materiałów i jak inne urządzenia marki Yeelight, utrzymana jest w minimalistyczny Electro.plZłóż skargę | 600 zł |
Inteligentna lampa YEELIGHT Cristal Pendant Light YLDL01YLYeelight Crystal Pendant Light Lampa Yeelight Crystal Pendant Light emituje ciepłe i zimne światło w wielu kolorach, pozwala... więcejna regulację temperatury barwowej, oraz sterowanie za pomocą głosu. Świetnie sprawdzi się w jadalni, doskonale oddaje naturalne barwy. Jest kompatybilna z asystentem Google oraz aplikacją SmartThings. Komfort oświetlenia Crystal została stworzona do jadalni i właśnie tam, sprawdzi się najlepiej. Lampa bardzo płynnie rozprowadza światło, dokładnie oświetlając całą powierzchnię stołu, nad którym jest zawieszona. Zapewnia doskonałą atmosferę podczas posiłków. Najwyższy standard Lampa Crystal posiada 280 wysokiej jakości koralików oświetleniowych LED, które eliminują odblaski i pozwalają na równomierne rozprowadzenie światła po całej oświetlanej powierzchni. Możliwość regulacji według własnych potrzeb Podwójny drut, na którym została zawieszona jest lampa, można regulować według wysokości stołu i własnych potrzeb w zakresie 0,5m do 1,5m. W aplikacji Yeelight znajdziesz informację o zalecanej długości drutów. Możliwość samodzielnego wyboru koloru Lampa sufitowa Crystal posiada możliwość zmiany koloru światła, która pozwoli na stworzenie odpowiedniego nastroju w każdej sytuacji, za pomocą intuicyjnej aplikacji Yeelight. Wysoki współczynnik oddawania barw Lampa Crystal posiada doskonały współczynnik oddawania barw Ra95, co pozwala na dokładne odwzorowanie kolorów potraw i nie tylko. Możliwość regulacji jasności i temperatury światła Lampa Crystal Pendant Light pozwala na regulację temperatury barwowej od chłodnej po ciepłą oraz umożliwia sterowanie jasnością światła. Sam decydujesz o tym, jaką mocą ma świecić. Dzięki temu, możesz dostosować ją dokładnie do swoich potrzeb i sytuacji. Możliwość sterowania głosem Możliwość sterowania lampą na wiele sposobów, daje jeszcze większą wygodę. Crystal jest kompatybilna z asystentem Google, Alexą oraz aplikacją SmartThings. Wystarczy, że wypowiesz odpowiednią komendę, a lampa zadziała dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. Oprócz tego, możesz sterować nią za pomocą aplikacji Yeelight. Produkt pyłoszczelny Urządzenie jest odporne na dostający się do środka kurz i nieznośne owady, dzięki czemu nie musisz się martwić jej ciągłym czyszczeniem. Lampa została wykonana z najwyższej jakości materiałów i jak inne urządzenia marki Yeelight, utrzymana jest w minimalistyczny Avans.plZłóż skargę | 600 zł |
Yeelight Inteligentna lampa wisząca Yeelight Crystal Pendant LightMarka Yeelight Akces-markt.plZłóż skargę | 479 zł |
Yeelight Crystal Ceiling Light Biały 709105YEELIGHT Crystal Ceiling Light White to pięknie zaprojektowane oświetlenie, które dodaje elegancji każdemu pomieszczeniu. Ta... więcejlampa sufitowa jest idealna do oświetlania sypialni, salonów, a nawet pomieszczeń jadalnych. Jej kryształowa obudowa nadaje stylowy i luksusowy wygląd, dzięki czemu jest ona ozdobą każdego pomieszczenia.Y BricoINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 394 zł |
Yeelight Inteligentna lampa wisząca Yeelight Crystal Pendant LightMarka Yeelight ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 461 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
Installing Xiaomi Yeelight Meteorite LED Light YLDL01YL - SMART AND BRIGHT LIGHT!
8 lipca 202018 758 przegląd
Installation Xiaomi yeelight Crystal Pendant Light
5 marca 20216 759 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →