Xiaomi Robot Vacuum X10 (B102GL)
Zdjęcia 3 |
Xiaomi Robot Vacuum X10 |
|
Jeden z zaawansowanych technologicznie automatycznych odkurzaczy robotycznych z rodziny Xiaomi Robot Vacuum X-series z zaawansowanym systemem nawigacji S-Cross AI Advanced 3D do wysokiej jakości czyszczenia na sucho/mokro dużych powierzchni. Dzięki zastosowaniu laserowego skanera-dalmierza 3D oraz sterowania mikroprocesorowego, ten samodzielnie buduje mapę pomieszczenia i wytycza optymalną trasę ruchu bez uderzania w ściany i kolizji z obiektami.
W zestawie prosta stacja ładująca. Producent pozycjonuje go jako produkt ze średniej półki cenowej na rok 2023, który skierowany jest do zaawansowanych użytkowników, preferujących inteligentną technologię, mogącą podjąć się zagadnień automatyzacji codziennych zadań domowych. Oprócz precyzyjnego systemu nawigacji (LiDAR + kamery + czujniki krótkiego zasięgu) głównymi cechami odkurzacza Xiaomi Robot Vacuum X10 są dobra zwrotność, znaczna moc ssania oraz wydłużona szczotka centralna, która wychwytuje maksimum brudu. Model ten jest w stanie szybko zebrać kurz, piasek i różne drobne zanieczyszczenia. Czyszczenie na mokro odbywa się za pomocą zwilżonej ściereczki z mikrofibry (obsługiwane są trzy prędkości dopływu wody). Specjalne czujniki ultradźwiękowe automatycznie wykrywają dywany, a system nawigacji odkurzacza wyklucza je z obszarów czyszczenia na mokro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Robot Vacuum X10
Wszystkie ceny 18 →Xiaomi Odkurzacz robot X10 bez worka biały BHR6068EU | 1 278 zł |
XIAOMI Robot odkurzający XIAOMI Vacuum X10 EU Biały | 1 339 zł |
Xiaomi Robot Vacuum X10 | 1 274 zł |
Robot mopujący robot odkurzający Xiaomi Mi Robot Vacuum X10 biały AGDM-ODK | 1 287 zł |
Robot sprzątający XIAOMI Vacuum X10 EU | 1 279 zł |