Zestaw noży Wusthof Gourmet 9675
Wusthof Gourmet 9675 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wusthof 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wusthof.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wusthof Gourmet 9675
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wüsthof Gourmet 9675-8 zestaw noży z wkładką do szuflad nóż do warzyw nóż | 472 zł |
Wusthof GOURMET Zestaw 3 noży WÜSTHOF | 599 zł |
Wüsthof Messersatz 3-teilig Gourmet 1125060304 INKL Santoku Messer Chinesi | 556 zł |
Zestaw zawiera:
- 4045 - nóż do krojenia warzyw 12 cm
- 4114/16 - nóż do krojenia warzyw 16 cm
- 4562/20 - nóż szefa kuchni 20 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →