Podkaszarka Worx WG163E.9
Zdjęcia 8 |
Worx WG163E.9
Silnik:elektryczny (akumulator)
Akumulator:20 V, brak w zestawie
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:30 cm
Waga:2.4 kg
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki.
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne WG163E.9
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Worx 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Worx.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Worx WG163E.9
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Podkaszarka akumulatorowa Worx WG163E.9 | 299 zł |
Podkaszarka akumulatorowa 20V WG163E.9 Worx / bez aku | 289 zł |
Podkaszarko-krawędziarka żyłkowa WORX WG163E.9, 30 cm | 299 zł |
Podkaszarka akumulatorowa Worx 20V 30cm 2Ah | 299 zł |
Podkaszarka akumulatorowa 20V WG163E.9 Worx / bez aku | 289 zł |
Modyfikacje Worx WG163E.9
Ceny na Worx WG163E.9 |
---|---|---|---|---|
Worx WG163E.2 | od 297 zł | 5 oferty | ||
Worx WG163E | od 489 zł | 3 oferty | ||
Worx WG163E.9 | od 289 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →