Nawilżacz Wilfa Moist S (HU-230)
Zdjęcia 5 |
Wilfa Moist S 2022 roktryb nocny |
|
Jak czyścić nawilżacz powietrzaPodstawowe zalecenia dotyczące konserwacji nawilżaczy powietrza
Jak wybrać nawilżacz i nawilżaczo-oczyszczacz powietrzaRóżnice i kluczowe kryteria wyboru nawilżacza / nawilżaczo-oczyszczacza powietrza
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wilfa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wilfa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wilfa Moist S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
wilfa NAWILŻACZ POWIETRZA HU-230W | 263 zł |
WILFA NAWILŻACZ POWIETRZA HU-2 | 300 zł |
WILFA NAWILŻACZ POWIETRZA HU-230W | 274 zł |
wilfa NAWILŻACZ POWIETRZA HU-230W | 250 zł |
Wilfa HU-230W | 318 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →