Projektor Wanbo T2 Max (PJXIA021)
Wideo 11Zdjęcia 8 |
Przenośny domowy projektor SMART LCD o rozdzielczości FullHD z trwałą lampą LED i zasilaczem sieciowym (zasilacz zewnętrzny w zestawie). Pozycjonowany jako produkt do użytku domowego w podstawowym poziomie cenowym 2021. Może stać się podstawą niedrogiego kina osobistego lub domowego systemu multimedialnej rozrywki. Z jego pomocą dorośli będą mogli oglądać spektakularne nowości kinowe na dużym ekranie projekcyjnym, a dzieci zachwyci jasny i kolorowy film animowany.
Projektor Xiaomi Wanbo T2 Max przeznaczony jest do pracy z odległością projekcji od 1 do 3 m. Wielkość przekątnej obrazu będzie wynosić od 1,0 do 3,8 m. projekcje. Uruchamia system operacyjny Android 9.0 z zestawem preinstalowanych aplikacji (w tym aplikacja Netflix). Dzięki dostępowi do sklepu z aplikacjami Google Play bez problemu można zainstalować dodatkowe oprogramowanie i ekscytujące gry (obsługiwana jest również instalacja z plików apk). Jako podstawę sprzętową urządzenia zastosowano wydajną platformę Mstar (4 rdzenie Cortex-A53 o częstotliwości 1,7 GHz z rdzeniami wideo GPU Mali-400 MP2). Projektor jest podłączony do globalnej sieci za pomocą wbudowanego modułu Wi-Fi 4 o przepustowości 45-50 Mb/s.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wanbo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wanbo.
Kup Wanbo T2 Max
Wszystkie ceny 6 →Wanbo ( Xiaomi ) T2 Max Portable Projector PJ-XIA-011 | 879 zł |
Projektor Xiaomi Wanbo T2M+ | 908 zł |
Xiaomi Wanbo T2MAX 1080P Mini projektor LED WIFI Android 250ANSI Netflix Y | 735 zł |
XIAOMI WANBO T2 MAX (NEW) DARK BLUE, PROJECTOR, FULL HD 1080P, ANDROID, WI | 862 zł |
Wanbo T2 Max NOWY Projektor LCD - Niebieski GK520673 | 643 zł |
WANBO T2 MAX BLUE - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkom | 879 zł |