Opona zimowa Vredestein Snowtrac 5 185/65 R14 86T
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Vredestein Snowtrac 5 185/65 R14 86T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vredestein 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vredestein.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vredestein Snowtrac 5 185/65 R14 86T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vredestein Snowtrac 5 (185/65 R14 86T) AP18565014TSN5A00 | 318 zł |
Vredestein Snowtrac 5 ( 185/65 R14 86T ) | 301 zł |
Vredestein Snowtrac 5 ( 185/65 R14 86T ) AP18565014TSN5A00 | 297 zł |
Opona Zimowa, Vredestein, Snowtrac 5 185/65R14 86T | 308 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →