Drabina Vorel 17701 380 cm
Zdjęcia 3 |
Vorel 17701 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vorel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vorel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vorel 17701 380 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TOYA Vorel drabina aluminiowa teleskopowa 3,8m 13st 17701 | 592 zł |
Vorel aluminiowa (17701) | 723 zł |
Drabina aluminiowa teleskopowa TOYA, 3,8 m, 13st | 546 zł |
Teleskopowa drabina aluminiowa 3,8m 13 stopni automatycznie składana YATO | 509 zł |
Vorel Drabina Aluminiowa Teleskopowa 3,8M 13 Stopni W-17701 5906083177019 | 680 zł |
ALUMINIOWA DRABINA TELESKOPOWA 3,8M 13ST Vorel 17701 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 535 zł |
DRABINA ALUMINIOWA TELESKOPOWA 3,8M 13 STOPNI | 701 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →