Grzejnik olejowy Volteno VO-0727 11 żeberek 2.5 kWh
Volteno VO-0727 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Volteno 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Volteno.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Volteno VO-0727 11 żeberek 2.5 kWh
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Volteno Grzejnik olejowy 11-żeb.turo czarny | 310 zł |
Grzejnik Volteno VO0727 olejowy 2500 W | 278 zł |
Grzejnik Olejowy 11-Żeb.Turo+Timer Czarn | 386 zł |
Grzejnik olejowy 11-żeberkowy 2000W TURBO z timerem Volteno | 427 zł |
Grzejnik olejowy VOLTENO VO0727 | Bezpłatny transport | 350 zł |
Grzejnik olejowy VOLTENO VO0727 | Bezpłatny transport | Raty 0 | 350 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →