Karm dla psów Vitakraft Pure Chicken Fillet XXL 1 szt.
Vitakraft Pure Chicken Fillet XXL |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vitakraft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vitakraft.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vitakraft Pure Chicken Fillet XXL 1 szt.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vitakraft - CHICKEN chicken filet XXL - (58586) | 72 zł |
Vitakraft CHICKEN, filet z kurczaka XXL - 2 x 250 g | 52 zł |
Vitakraft CHICKEN, filet z kurczaka XXL - 250 g | 26 zł |
Vitakraft CHICKEN, filet z kurczaka XXL - 4 x 250 g | 100 zł |
Vitakraft CHICKEN, filet z kurczaka XXL - 250 g | 27 zł |
Wytyczne żywieniowe dla psów o wadze:
- 2 - 5 kg, 0,5 - 1 szt. dziennie
- 5 - 15 kg 1 - 2 sztuki dziennie
- 15 - 25 kg 2 - 2,5 szt. dziennie
- 25 - 35 kg 2,5 - 3 sztuki dziennie
- 35 - 50 kg 3 - 4 sztuki dziennie
PolecamyPorównaj w tabeli →