Odkurzacz
Vileda JetClean Pet
Zdjęcia 3 |
Vileda JetClean Pet |
|
Stacja ładująca z systemem samooczyszczania rolek.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vileda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vileda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vileda JetClean Pet
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vileda Jetclean Pet Odkurzacz Myjący Czarny/Czerwony 3130 x 2580 x 8900 cm | 1 649 zł |
Vileda Odkurzacz myjący JetClean PET HDVILOB17143100 | 1 319 zł |
Odkurzacz myjacy Vileda Jet Clean Pet 171431 | 1 068 zł |
Odkurzacz VILEDA Jet Clean Pet | 849 zł |
Odkurzacz VILEDA Jet Clean Pet | 849 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →