Ścianka prysznicowa VidaXL Walk-in Shower Wall 90 146636
Zdjęcia 40 |
VidaXL Walk-in Shower Wall 90 146636 |
|
Wspornik można regulować w zakresie: 70 - 120 cm.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VidaXL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VidaXL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VidaXL Walk-in Shower Wall 90 146636
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
vidaXL Ścianka prysznicowa, mrożone szkło ESG, 90 x 195 cm | 832 zł |
vidaXL Ścianka prysznicowa, przezroczyste szkło ESG, 90 x 195 cm | 677 zł |
Ścianka prysznicowa, mrożone szkło ESG, 90 x 195 cm Lumarko! | 1 327 zł |
vidaXL Ścianka prysznicowa, szkło ESG, wzór w kamienie, 90 x 195 cm | 719 zł |
vidaXL Ścianka prysznicowa, mrożone szkło ESG, 90 x 195 cm | 1 522 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje VidaXL Walk-in Shower Wall 90 146636
Ceny na VidaXL Walk-in Shower Wall 90 146636 |
---|---|---|---|---|
VidaXL Walk-in Shower Wall 80 149148 | od 569 zł | 8 oferty | ||
VidaXL Walk-in Shower Wall 90 146636 | od 677 zł | 10 oferty | ||
VidaXL Walk-in Shower Wall 100 146637 | od 584 zł | 18 oferty | ||
VidaXL Walk-in Shower Wall 115 146638 | od 678 zł | 6 oferty | ||
VidaXL Walk-in Shower Wall 140 146639 | od 666 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →